Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Miasto nie ma pieniędzy na nowy stadion. Jest alternatywny plan

Niemal pewne jest, że w Częstochowie w ciągu kilku najbliższych lat nie powstanie nowy stadion. Magistrat nie ma pieniędzy, by sfinansować inwestycję. Chce jednak zrobić wszystko, by klub spełniał wymogi licencyjne pod względem infrastruktury.

przeczytaj cały artykuł


zbych22

Panie Witczyk! Klub piłkarski Raków Częstochowa jest spółką akcyjną i 100% udziałów ma Pan Michał Świerczewski. Wojciech Cygan jako prezes jako jedyny ma prawo do reprezentowania spółki,a chciejstwo Bońka i kibiców można między akta włożyć. Kto zabroni
Prezesowi dzierżawić stadion w Bełchatowie? Kibice jeśli będą chcieli to na mecz dojadą. Legia,Wisła czy Jagiellonia też grają na stadionach dzierżawionych. Z paplaniny Bońka i mediów wynika jedno-dla tych co nie mają kasy na budowę stadionu nie ma miejsca w Ekstraklasie.Chore.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Thom

@zbych22: To może podasz jeden przykład stadionu ( nie boiska ) który nie jest własnością miasta bo ja o takim nie słyszałem. Jakieś przepisy muszą określać wymogi otrzymania licencji one dotyczą wszystkich klubów więc nie rozumiem po co ten bulwers. Szkoda że PZPN nie pozwala rozgrywać meczów ekstraklasy na orlikach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.