Wątek dotyczący posta na blogu

Menatyper - 11.11.2019.

jerseyus

Typer - 7.kolejka. Tym razem byłem przekonany, że 40 punktów padnie. hbll od pierwszego meczu parł do przodu jak po swoje. 7,3,5,5,5,5,5 - przy takiej średniej powinien osiągnąć 45 punktów! Ale potem przyszły dwa ostatnie mecze. Za Wisłę zgarnął 3 punkty i wydawało się, że wszystko jest ok...do czasu (…)

przeczytaj cały artykuł

jerseyus

Co tak na raty? Hihihi. Następnym razem się tak nie stresuj. Ja jestem wyrozumiały. Grunt żebyś wytypował ten mecz, który się zaczyna, reszta może przyjść z małym opóźnieniem. Powodzenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hbll

Ważne, że zdąrzyłem :) Chociaż oglądając mecz wydawało się, że na nic ten tym się nie zda, bo przez 3/4 meczu to Porto prowadziło i grało doskonale.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Koniec końców skończyło się dla Ciebie całkiem nieźle. A czy to dobry wynik dla Kielc? Pewnie okaże się dopiero pod koniec fazy grupowej. Dostępny jest nowy wpis z wynikami menedżera z 6. kolejki. Zapraszam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.