Wątek dotyczący artykułu

Bunt siatkarek: Jacek Nawrocki leci do Włoch. Chce porozmawiać z zawodniczkami

Selekcjoner reprezentacji Polski w czwartek (14.11) wylatuje do Włoch, gdzie ma się spotkać ze swoimi czołowymi zawodniczkami i spróbować zgasić pożar, który od tygodnia niszczy kadrę. Zabiera ze sobą asystenta i menedżera zespołu.

przeczytaj cały artykuł

andi15

@Marian Zablocki: Marian, to ja Ci powiem gdzie by były te "gwiazdeczki". Gdyby miały trenera czującego kadrę żeńską byłyby już pewne gry na olimpiadzie i pewnie miałyby medal ME. Absolutnie nie bronię zawodniczek, bo jestem daleki od tego żeby zawodnicy/zawodniczki zwalniały trenera. Nie jestem w szatni kadry więc nikogo nie osądzam. A już tym bardziej nie interesują mnie aspekty obyczajowe tej sprawy. Jestem bardzo długo kibicem siatkówki, oglądam mecze, chodzę na mecze i widzę prowadzenie drużyny Pana Nawrockiego. Na pewno jest więcej odczuć negatywnych niż pozytywnych i dziwię się że tego widzisz. Oczywiście możemy na ten temat porozmawiać, argumentów jest cała masa. Jako trener super robotę robił w Bełchatowie i wiem, że jest tam bardzo cenionym trenerem. I absolutnie mu tego nie zabieram. Wręcz chylę czoło przed jego wynikami klubowymi. Nawet mu nie będę wypominał, że trafił na kosmiczny skład w tamtym czasie w Bełchatowie. Nieważne. Jako trener klubowy się obronił. Jako selekcjoner moim zdaniem jest niestety słabiutko. Podobny przykład mieliśmy w męskiej siatkówce. De Giorgi zrobił fantastyczny wynik w Kędzierzynie, a z reprezentacją sobie nie poradził. Tak bywa i trzeba takie rzeczy brać na klate. Uwierz mi, gdyby był inny trener naprawdę żeńska siatkówka byłaby o wiele dalej. I to już w zeszłym roku a może i dwa lata wcześniej. A Pan Nawrocki niech wraca do klubowej siatkówki. Jestem spokojny o niego bo wiem że sobie poradzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.