Wątek dotyczący artykułu

EBL. Kamil Piechucki: Sezon to maraton, a nie sprint. Zespół pod moją wodzą zacząłby wygrywać

- Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie wyszło. Jest to mocne uproszczenie sprawy, ponieważ nie poprowadziłem zespołu w całych rozgrywkach. Sezon to jest maraton, a nie sprint - mówi trener Kamil Piechucki, który stracił pracę w PGE Spójni.

przeczytaj cały artykuł

marolstar

Obiektywnie, widać jakąś myśl szkoleniową ale transfery zagraniczne to jest jego totalna porażka. To było powodem dymisji bo nie mamy żadnego wartościowego obcokrajowca który zrobi różnicę (jak kiedyś).....poza tym koszykówka to nie piłka nożna, tutaj więcej zależy od zawodników a mnie od tzw zespołu. Do tego zespół buduje się na sezon ale nie latami jak w innych dyscyplinach zespołowych. Kamil, skąd Ty brałeś te zagraniczne kaleki ?????? Przecież mamy już połowę listopada a 4 jak nie 5 obcokrajowców jest do odstrzału. Sezon kończy się chyba w kwietniu i wtedy zaczyna się budować zespół na nowy sezon a koszykówka w Polsce to nie piłka nożna że jest jakaś ciągłość pracy. Jeden sezon i budowa nowego zespołu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Levybart

@marolstar: Dokładnie to nie piłka i scouting musi być chociaż na średnim poziomie... Posiadanie chociażby takich Polaków to niejeden klub by się zamienił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
яzemiosło

@marolstar: Mimo wszystko jednak sporo zależy od zespołu, indywidualności łatwo powstrzymać. A w naszej lidze pojawił się trend by zachować ciągłość jeśli są ku temu przesłanki.
Spójnia niepotrzebnie ryzykowała pozostawiając Piechuckiego jako pierwszego trenera po pozyskaniu takiego sponsora jak PGE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.