Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Poznaliśmy skład reprezentacji Polski. Bez Janowskiego, Drabika i Pawlickich!

Poznaliśmy żużlową kadrę na sezon 2020. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami zabrakło w niej miejsca dla Macieja Janowskiego, braci Piotra i Przemysława Pawlickich oraz Maksyma Drabika.

przeczytaj cały artykuł

PIŁAt

Panie kuczera jest to żałosny i tendencyjny tekst !!! Nawet " Pan" nie wie co było powodem L-4 u tych żużlowców a już pan trzaska dziobem o buntownikach- wstyd!! Powinni pana podać do sądu o zniesławienie itp.To są konkretni goście z konkretnymi charakterami którzy nie dadzą sobie w kaszę dmuchać i dawać jeździć na własnych garbach jak pozostali.Innych jakoś nie stać - bo mają słabe kręgosłupy O tym,że się źle dzieje w reprezentacji w GKSŻ , PZM wiadomo już od dawna. Tam zasiadają ludzie niekompetentni, ludzie których czasy już dawno przerosły nie wspominając już o "niby trenerze" cieślaku. Ci ludzie powinni dawno odejść !!!!! ograniczenie osób w GKSŹ NIC NIE DA !!! Tak samo łukaszku powinieneś ponieść konsekwencje za ten jątrzący i prostacki tekst!! nie znając podstaw - WSTYD !!!
Moja propozycja dla tych 4-ch żużlowców by postarali się w zamian za niesłuszne prawnie ukaranie o licencje z innych państw związanych z żużlem i jeszcze dodatkowo coś prestiżowego wygrać w 2020 byłoby SUPER !!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ims

@PIŁAt: tak,konkretni goście z kręgosłupami.pawlicki za hajs z red bulla odda głos na przygońskiego.10 lat temu żużlowy neymar oddałby głos na małysza.Twoja propozycja jest taka,że wtedy w Polsce szukaliby klubów jako ocokrajowcy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
leonidaswro

@PIŁAt: Dałem ci "łapkę w górę" i nie mogę się nadziwić, że post jeszcze nie został usunięty! Wczoraj napisałem jedynie, że "szkoda iż nie można zgłosić do moderacji całego artykułu" tego samego autora, z podobnych jak twoje powodów. Mój tekst usunięto po pół godziny. Szczęściarz z Ciebie. Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.