Wątek dotyczący artykułu

Karolina Woźniacka musiała walczyć o uznanie w Danii. "Zawsze czułam się Dunką"

- Zawsze czułam się Dunką. Urodziłam się i wychowałam w Danii, tutaj chodziłam do szkoły - powiedziała Karolina Woźniacka. Z uwagi na polskie korzenie była liderka rankingu musiała walczyć o uznanie i przyjęcie w najmniejszym z państw nordyckich.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

hahaha i co fani tej ex CZELADNICY? tak ją polonializowaliście! szkoda ze nie powiedziala tego jak radwanska jeszcze grała bo wtedy tych isiofanów było tu na tony i ja zawsze dzielnie stawiałem im czoła

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

@Pottermaniack: bycie w dwóch miejsach naraz, jedzenie 2 obiadów naraz, pływanie i jazda na rowerze naraz - tez się nie wyklucz a jednak ciężko je wykonywac w tym samym czasie. Zawsze coś wolisz bardziej niczego nie lubisz tak samo. Ona woli Danię bo dała jej godne życie i nie rób z niej Polki bo mnie to obraża bo to ja cierpie biede w Polsce to ja płace podatki i ja jestem taki sam Polak jak ona? ja urodzony w Polsce? zalosny jestes do reszty

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Bzdura zupelna. Dwa paszporty na raz mozna miec, a nawet dziesiec teoretycznie. Nikt nie musi przez to jesc dziesieciu obiadow na raz i jechac na dziesieciu rowerach. Ale logika Twoje posty rzadko grzesza, wiec daremne dyskusje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.