Dyskusja

Tina.

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Jak na metal to i tak dość melodyjne, taka strefa wspólna z hard rockiem, trochę mi się przypominają kawałki Twisted Sister jak tego słucham ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Metal to może być rtęć, cyna czy tytan.
Ja lubię melodyjne utwory, bo mam romantyczną duszę :)
Żeby Ci to uzmysłowić, to podam przykłady takiej muzyki.

Żeby nie było niejasności, to akurat nie jest metal :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Tina.

Kilka lat temu, zanim ESKA wchłonęła tarnowskie radio Maks był w nim nadawany sobotni program z takimi starociami. Bardzo lubiłam sobie wtedy posłuchać tej muzyki i ciekawych opowiastek prowadzącego...Szkoda, że tego zaprzestali.
.....O ! Przypomniałam sobie, że podrzucę Ci coś czego szukałam do nadawania sobie rytmu podczas ćwiczeń na siłowni...Super się przy tym ćwiczy...spróbuj :D :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Fajna muza, a co powieszna ten staroć? To były czasy!!! Te fajne kalifornijskie dziewczyny!!! ;) A jak popatrzysz jakie grupy wtedy w 1977 grały w te parę dni festiwalu to szczena opada!!! Oni (Lynyrd Skynyrd) mieli przede wszystkim do wypadku samolotowego w 1977 r (i mają nadal, ale w zmienionym składzie) dużo więcej świetnej muzy niż tylko Sweet Home Alabama ;) A jaki fajny tekst! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Tina.

Nie wiedziałam co to było, ale Arletta oświeciła mnie, że to jakiś wielbiciel żużla i znaków interpunkcyjnych. Podobno potrafi napisać komentarz składający się wyłącznie z tych znaków :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Tom.

Dziwne... bo ktoś tu zaczął Ciebie minusować i zgłosił 2 razy mój post muzyczny za nic, ale będę go podawał do oporu, bo zrobiłem sobie kopię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tina.

Nic na to nie poradzisz, że ktoś kto ma mało rozumu w głowie, ale dużo kont na portalu, będzie Ci chciał zepsuć zabawę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.