Wątek dotyczący artykułu

Tenis. Karolina Woźniacka zapowiedziała zakończenie kariery!

"Na korcie osiągnęłam wszystko, o czym mogłam marzyć" - napisała Karolina Woźniacka, zapowiadając zakończenie profesjonalnej kariery. Duńska tenisistka polskiego pochodzenia za kilka tygodni odwiesi rakietę na kołek.

przeczytaj cały artykuł

RPP

Może czas najwyższy zacząć pisać poprawnie imię i nazwisko tej tenisistki? Ona sama powiedziała niedawno, że jest i czuje się Dunką, mimo polskich rodziców. W związku z tym nie ma co na siłę spolszczać ją i zacząć pisać Caroline Wozniacki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

@Baseliner: tak mówiła to na zasadzie Bogu świeczkę i diabłu ogarek i wszyscy zadowoleni ale nie o to w tym chodzi zeby zadowolic, opowiedziala się po jednej ze stron mimo ze latami grała na sympatie widzow z Polski to okropna podłość

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kaman

Od mierniutkich finalików ATP zrobiłem sobie kolejną już przerwę od tego śmieszniutkiego sporciku. Coraz bardziej oddalam się od tenisa, co może niepokoić. W duchu jednakże liczę, iż nadejdą piękniejsze czasy i znów będe mógł oglądać swoją ukochaną dyscyplinę sportową z wypiekami na twarzy! ^_- Aczkolwiek mą uwagę zwróciło niedawne oświadczenie Dunki Wozniacki o zakończeniu swej przebijackiej kariery! Dla nas, koneserów białego sportu, to oczywiście wspaniała wiadomość! O jedną przebijaczkę mniej! Jednakże dla fanów wdzięków popularnej "Caroline" to wielka tragedia. Mam tu na myśli oczywiście (nie)drogiego Toma i (nie)drogiego baselinera. Czy ci irytujący osobnicy jeszcze żyją, czy już gdzieś w gazetach można przeczytać ich nekrologi? ^_- Lekkim pocieszeniem może być to, iż teraz Dunka Wozniacki będzie miała więcej czasu, aby brać udział w tak uwielbionych przez nich zmysłowych sesyjkach. ^_- Cóż za czasy, niedługo nie będę miał kogo merytorycznie krytykować, wszystkie szkodniki w kobiecym tenisie sukcesywnie odchodzą, najpierw tę przyjemność sprawiła mi anemiczka Radwańska, teraz to. Miejmy nadzieję, iż WTA tylko na tym zyska i po jednej Wozniacki nie pojawią się trzy nowe przebijary. Czekamy teraz na zakończenie kariery przez wenezuelkę kobyłę Muguruzę. Zastanawia mnie natomiast jedna kwestia. Dlaczego przebijaczka Woźniacki zadecydowała o zawieszeniu rakiety na kołek w takim ekspresowym tempie? Czyżby (nie)drogi Tom, albo ulubieniec stołującego się w McDonaldzie Ameryknina, miał zostać ojcem? Oby ich plemniki okazały się lepszymi od plemników Celta, który do tej pory nie może zapłodnić anemiczki. ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.