Wątek dotyczący artykułu

Klubowe Mistrzostwa Świata: wyniszczający mecz Imoco Volley Conegliano. Zespół Joanny Wołosz zagra w finale

Imoco Volley Conegliano awansowało do finału Klubowych Mistrzostw Świata. Mecz z VakifBankiem rozstrzygnęło w walce na przewagi w tie-breaku. Przeciwnikiem zespołu Joanny Wołosz będzie Eczacibasi Stambuł.

przeczytaj cały artykuł

kokik

@Igor Kowalik: Przy piłce meczowej np. zablokowała Gabi. Siatkarki Vakifbanku frajerki 14:11 w tie-breaku miały i zmarnowały to. Jak bardzo chciałem, żeby Conegliano zagrało w finale KMŚ, a nie Vakifbank znowu i znowu. Ciekawe, która liga okażę się najlepsza włoska czy turecka?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Igor Kowalik

@kokik: włoska liga to prawdziwe teamy z charakterem a nie komercyjne tureckie.Szkoda Novary bo było blisko.Guidetti może zaraz być na gorącym krzesełku (wg mnie Novara wygra brąz , przegrał superpuchar Turcji z Eczacibasi a w lidze mistrzów może nie wyjść z grupy bo Scandicci Magdy i Agnieszki jest dużo lepsze a Lokomotiw Kaliningrad to też nie byle kto

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Igor Kowalik

@kokik: po 11 latach pracy.Tak gadamy tutaj często więc zapytam Cię co sądzisz o powołaniach do kadry i jak oceniasz nasze szanse na awans.Bo wg mnie tylko z Turcją nie będziemy faworytem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kokik

@Igor Kowalik: Smarzek nie ma godnej zastępczyni, a przyjmujące rezerwowe strach ich na boisko wysyłać jak źle będą grać Mędrzyk i Stysiak, jeszcze nie są gotowe na takie granie pod presją np. Górecka. Z Zaroślińskiej nie taka babcia 32 lata!

| Odpowiedz
blokuj
Igor Kowalik

@kokik: Stysiak zawsze może przejść na atak.A taka Górecka na pewno lepsza niż Grajber.Mam nadzieję że Fedusio pojedzie.Ale myślisz że mamy szanse na awans ?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.