Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

fazzzi

;) a już Ci chciałem swój funeralny wkleić;) noooo jeszcze nie tą razą... fajnie, że się odkorkowałaś. Dziki powalczyły ale poległy... trudno oczekiwać wygrywania wszystkiego... trochę umiaru i realności nie zawadzi. Pamiętajmy co to za zespół, za jakie pieniądze i jakie cele... jak nie przeszarżujemy to może na koniec będzie lepiej niż na początku sezonu mogliśmy zakładać;) Fajnie, że świeżego luftu złapałaś. Bo już myślało misie, że i na mnie pora... jeszcze Polska nie zginęła:)*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Fazzziku......mnie trudno zniechęcić, muszę się tylko troszku pofochać czasami hehe i potem mi lepiej:) Zdaję sobie sprawę, że moje miłości sportowe są mało atrakcyjne dla innych i muszę w samotności lovciać moich wybrańców;) Taka karma, że ciągnie mnie do "uciemiężonych", nielubianych, często kibicowsko poniżanych. A wiesz, że ja za swoich oczy wydrapię i nie tylko hihi;)
Teraz do Stelmetu muszę się bardziej przyłożyć, co byśmy mieli o czym gadkować:) Musisz mi nadawać terminy, to postaram się dotrzymywać Ci syfowego towarzystwa:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.