Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

Aneks do literki A i to podwójny! Aurora Aksnes, "skrzyżowanie" Björk (ale tej bardzo dobrej, wczesnej, nie tej wydziwiającej późnej) i trochę Enyai, ale też tej najlepszej, nie tej zanudzającej powtarzającymi się sennymi sekwencjami ;)). Czyli: Nowa gwiazda, zdecydowanie najlepsza chyba OBECNIE w tym gatunku muzycznym, no u mnie prześcignęła Lordei Lykke Li, a to coś już znaczy! ;)
Ze wspaniałego koncerciku KEXP, moim zdaniem jej najlepsza rzecz, Churchyard:

Vid 225

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tina.

Jak mam być szczera, to informuję, że Aurora już od dawna zajmuje wysokie miejsce na mojej liście top, natomiast do Bjórk nigdy się nie przekonałam ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Tak, oczywiście, częściowo wpadła mi w oko dzięki Tobie, a częściowo dzięki pewnej młodej osobie z mojego otoczenia, Lorde zresztą też ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tina.

Pozdrów tą młodą, miłą osobę z Twojego otoczenia, bo ma dobry gust ;)...i nie mam na myśli tylko muzyki :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.