Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Były prezes Polonii skazany przez sąd. - Przykre, bo niczego nie ukradłem - wyjaśnia działacz

10 tysięcy grzywny, na tyle skazał sąd Tomasza Żentkowskiego, byłego wiceprezesa i menedżera Polonii Piła. To kara za złe rozliczenie czterech faktur na kwotę około 200 tysięcy. - Zostałem kozłem ofiarnym - mówi Żentkowski.

przeczytaj cały artykuł

Saddam

Najpierw trzeba pieniądze wyprać a dopiero potem płacić z nich punktówkę. Jeśli było to zabronione to jak ktoś mógł wpaść na pomysł, aby z miejskiej kasy płacić zawodnikom? Myśleli, że nikt nie zauważy?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Earthix

@Saddam: Przecież nikt nie zauważył... To Świst poszedł na skarge i wszystko powiedział Głowskiemu a ten złozył zawiadomienie do prokuratury...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Martainn

@Earthix: gdyby to nie wyszło to by dalej było zadłużanie klubu. A w końcu i tak by wyszło. W końcu są audyty, rozliczenia. A to była droga do nikąd. I teraz mamy co mamy. Brak zaufania sponsorów i środowiska.

| Odpowiedz
blokuj
arek 1

@Earthix: Proszę sprawdzić w internecie Świst miał wypłaconą punktówkę z dotacji na juniorów w Gorzowie z 20 lat temu, taki schemat

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.