Wątek dotyczący artykułu

Serie A. Atalanta - Milan. Krzysztof Piątek ponownie może usiąść na ławce rezerwowych

Zdaniem włoskich dziennikarzy Krzysztof Piątek ponownie ma zasiąść na ławce rezerwowych. Podczas najbliższego meczu ligowego z Atalantą, w wyjściowej jedenastce prawdopodobnie znajdzie się za to Rafael Leao.

przeczytaj cały artykuł

Klops69

nie chce mi się już czytać o tej miernocie Piątku. Wydaje mi się ,że powinien wrócić do Lubina do Zagłębia. drewno .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
faktowesporty

@Klops69: Uważaj, bo się do Ciebie zlecą fanatycy cudownego Krzysia, że niby nie chcesz czytać, ale wchodzisz w "artykuł" (co nie jest równoznaczne z czytaniem). Też go mam dość. :D Zagra - artykuł. Nie zagra - artykuł. Strzeli (rzadko) - artykuł. Nie strzeli - artykuł. Jego żonka - artykuł. Co on osiągnął oprócz 21 goli w Cracovii i 22 w Serie A?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.