Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezes Stali Gorzów mówi o efekcie Zmarzlika. Stal Gorzów za chwilę podpiszę dużą umowę!

Bartosz Zmarzlik został mistrzem świata i Sportowcem Roku. W truly.work Stal Gorzów wielka duma i radość, a za chwilę także realne korzyści. Na finiszu są negocjacje z ważnym partnerem biznesowym. Drzwi do podpisania umowy otworzył właśnie Bartosz.

przeczytaj cały artykuł

Zdzisław Majchrzak

Haha już liczą choć jeszcze nic nie ma .Typowe polskie bezmyślenie.Zmarzlik w tym roku niewiele zdziała.Rozwali się bardzo szybko .Trzy mecze i koniec sezonu o ile i nie kariery.Do tej pory był wariatem na torze ale z dużym szczęściem .Teraz będzie chciał udowodnić więcej i będzie jeszcze większym wariatem.To się bardzo szybko i źle skończy.

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|33)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

@Zdzisław Majchrzak: Następny Polaczek z miodem w uszach i krótkich spodenkach, obyś ty szybciej się nie rozwalił bo los potrafi być okrutny, matołku :/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

@Zdzisław Majchrzak: jakim tsza być bezmuzgiem amebowym by tak rzyczyć sportowcowi dzięki kturemu w wielu krajach świata brzmi Mazurek Dąbrowskiego ... tłuku, paziu i pachołku przydrożny. Wystarczy? czy mam ci jeszcze w oczy plunąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty
A R E S

Typowy tekst dla polskiego zaścianka. Ja życzę Tobie kolego nie mnie nie więcej tylko tego samego co ty Zmarzlikowi. Żebyś się gdzieś rozwalił... pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.