Wątek dotyczący artykułu

Kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020. Polska - Turcja. Krajobraz po bitwie: żal, smutek i łzy

Polskie siatkarki o cztery lata przesunęły możliwość spełnienia swoich marzeń. To piekielnie trudna chwila: być zaledwie punkcik od finału i pozostać w grze o Tokio, by chwilę później wracać do swoich klubów z niczym po porażce z Turcją.

przeczytaj cały artykuł

prym

Ja mam apel do dziewczyn-Odejdźcie z kadry na tak długo jak trenerem będzie Nawrocki.Jeśli macie odwagę i ambicje zajść dalej niż z tym nieudacznikiem , musicie się postawić wszystkie za takim rozwiązaniem.Z tym człowiekiem nigdy nic nie osiągniecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wojtek82

@prym: czlowieku walnij sie w ten pusty łeb.
Oczywiscie to wina nawrockiego,ze te antysportsmenki nie potrafią skonczyc ilus tam meczowych z czego wiekszosc z kontry.i tak cud,ze z takimi drewnami jak kakolewska,smarzek,alagierska tak były blisko wygranej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Raf1

@prym: Pełne poparcie! To samo chciałem napisać. Teraz jedynie bunt wszystkich dziewczyn i twarde stanowisko pt. albo my - albo Nawrocki! Innego wyjścia nie widzę. Pan "trener" sam nie odejdzie (zero jaj i honoru) a bufon prezes go nie odwoła. Sam oczywiście też nie ustąpi, bo jest betonem. Tylko bunt CAŁEJ drużyny i twarda postawa - nie gramy aż do wymiany trenera na innego! Innego rozwiązania nie widzę!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.