Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2020 :)

ֆzαкαlucћ jcnm

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷW czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 20.01.2020r(my wystartujemy 18.01) i będzie trwał do 02.02.2020r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, (…)

przeczytaj cały artykuł

ֆzαкαlucћ jcnm

Ostatnio oglądałem jej mecz z Kuzi i fajnie wyglądała w dopasowanych czarnych galotach, ale odpowiedniej fotki nie znalazłem... musimy zadowolić się samą "górą" ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Nie widziałem, ale gdyby zmieniła te zbyt kuse białe koszulki/halki "nocne" na jakieś stylowe sukienki a la Aga, to by jej dodało uroku ;) Czasami pokazywanie praktycznie gollasowych ud i pośladków w nieodpowiednich momentach raczej odstrasza ;)))) Nie wiem kto i czy w ogóle ktoś jej tam doradza co do outfitu, obawiam się wręcz, że ona sama nawet nie zaprząta sobie tym głowy, a szkoda ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

===============================================
SZABLON 1 AO-20 -------> Ekla
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: abbc.abcb
1. Wozniacki C. - Ahn K.
2. Goerges J. - Kuzmova V.
3. Linette M. - Rus A.
4. Świątek I. - Babos T. (niestety!!! Wielka niewiadoma! Niech wygra na przekór!!!!!!!!!!!!)
-----------------------------------------------
5. Kvitova P. - Siniakova K.
6. Bertens K. - Begu I.
7. Mladenovic K. - Pliskova Ka.
8. Vekic D. - Szarapowa M.
>

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

Linettka miała piękne sukienki w tamtym sezonie z wyciętym kwiatem na plecach. Dla mnie rewelacja....
Bodajże Harry też się nimi zachwycał.... A może ktoś inny ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Harry.

Jam się zachwycał, prawda to -)
Nawet mi się oberwało za komentowanie strojów Pań i przeszła już mi ochota na ocenianie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ekla

Linettka jest zgrabniutka, więc nawet w worku na kartofle dobrze będzie wyglądała... :P
Kiedyś też miała piękną spódniczkę, chyba częściowo plisowaną w kolorze zgniłej zieleni... Cudo ;)
No cóż, zobaczymy czym nas Panie zaskoczą;)

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

A już myślałam, że sobie z Tobą podyskutuję :D
Nie wiem, czy wytrzymałabym z takim postanowieniem :D

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

O nie Harry, zgłaszam Weto!
Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej gwarantuje każdemu wolność wypowiedzi, każdy z nas ma prawo do wyrażania swoich poglądów...w szczególności na temat fatałaszków i kobiecych wdzięków! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Kiciuś vel Iguś

SZABLON 1 AO-20 -------> Kiciuś v Iguś
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: bbbb.badc

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Z tych gadek zaśniesz i znów oddasz tylko połowę typków, pobudka i jescze przed śniadaniem o typki proszę! ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

Tak się zastanawiam, czy w ramach bonusu nie typować też danego meczu Hubiego, no ale właśnie: jak punktować itd. Pozostawiam tę decyzję do Twojego uznania, w 1R i tak kwalifikant... no nie wiem, ale oczywiście zainteresowanie Hubertem wzrasta i może warto by było ogólnie pomyśleć nad rozszerzeniem typerka na ATP...

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Nie wiem Tom, ja jestem raczej przeciw....8 spotkań Pań mi wystarczy, to jednak trochę komplikuje. Zresztą niech większość zdecyduje, nie wiem czy każdy z typujących ogarnie jakieś dodatkowe bonusy...

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

P.S co do tego ewentualnego bonusu dla meczu Hubiego w 2R:
Liczenie raczej proste:
kto trafi zwycięzce otrzymuje 2 pkt
Krecz 1 pkt, Setów nie uwzględniamy, tak że ludzie typują a lub d.
--->
---> ale to tylko taki pomysł, właśnie widzę, że aby to porządnie wprowadzić dla ATP z uwzględnieniem setów, to trzebaby powrócić do notacji setowej... albo ograniczyć się tylko do typowania zwycięzcy. Kod literkowy nie mógłby być dalej używany, bo ileż tam literek musiałoby być wprowadzonych, by uwzględnić możliwe wyniki przy 3,4, czy 5 setach...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Ekla

Dawać Hubiego!
.... jedyny nasz polski męski rodzynek...
Doceńmy Go!!!!!
Jako ekstra bonusik :D
Chciałabym zobaczyć Jego mecz z Maestro w 3 rundzie..... :D :D :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.