Wątek dotyczący artykułu

I liga. Wielki powrót i końcówka dla WKK Wrocław. Dogrywka w Kłodzku

Sporo emocji w 18. kolejce I ligi koszykarzy. Zacięte hity dla WKK Wrocław i Księżaka Łowicz. Dogrywka rozstrzygnęła o zwycięstwie Zetkamy Doral Nysa Kłodzko nad Timeout Polonią 1912 Leszno (97:93).

przeczytaj cały artykuł

umbi

Jeśli taka drużyna jak WKK Wrocław z taką grą jest na pierwszym miejscu to jedynie powiem że ta liga jest żenująco słaba .Takie drużyny nie mogą grać w PLK(dotyczy to całej 1 ligi)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lon_Ger

@umbi: Też byłem, i głupoty wypisujesz. WKK podania, asysty gra zespołowa ogólnie fajnie to wygląda dla oka, w Krośnie masz Dymałę co myśli że biega sam po boisku i z rywalem by chciał sam mecz wygrać. Jestem z Krosna, ale ten styl gry jest beznadziejny, i WKK wczoraj wyglądała o wiele, wiele lepiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.