Wątek dotyczący statusu użytkownika

Harry.

Ludzie, Jurek gra. Oglądacie??

Harry.

Słabiutki ten FH Jurka, jakiś taki przykrótki zamach do niego robi, niż zwykle.
No i błędy, aż zęby bolą z tego FH :-(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kike

Przecież to nie ma żadnego znaczenia.

Mnie cieszy bardzo, i zaskakuje (spodziewałem się 2:6 2:6), że po ponad dwóch latach przerwy idzie jak równy z równym z solidnym rywalem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sargon

Oczywiście, w tej chwili liczy się, że dał radę i wrócił. Jak będzie zdrowy i pozytywnie nastawiony to i forma powinna iść w górę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Harry.

A ja myślę, że to jednak ma znaczenie.
Przecież nie pojechał tam na sparing, tylko na turniej i nie pograć sobie, tylko wygrywać, ile się tylko da.
A wracając do gry jak równy z równym... przecież mówimy o Jerzu naszym, kiedyś 14 tenisistą świata.

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Mecze challengerowe można oglądać wprost ze strony ATP Tour / zakładka Tournaments --> ATP Challenger Tour.
Za friko i bezpiecznie (bez wirusów). Warto zapamiętać, bo jakiś czas będzie tam można Jerzyka oglądać

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.