Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2020 :)

ֆzαкαlucћ jcnm

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷW czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 20.01.2020r(my wystartujemy 18.01) i będzie trwał do 02.02.2020r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, (…)

przeczytaj cały artykuł

ֆzαкαlucћ jcnm

Koniec szablonu trzeciego!
Kolejkę z 19pkt
(na 21 możliwych) wygrywa Wiera - Gratulujemy :)
Na drugim m-cu kończy Nadalski z 18pkt ;)
Cała zgraja na podium z 17 pkt

>
Kerber A. - Hon P. 2-0
Świątek I.
- Suarez Navarro C. 2-0
Mertens E.
- Watson H. 2-0
Collins D. - Putincewa J. 1-2
-------------------------------
Muguruza G. - Tomljanovic A. 2-1
Vekic D.
- Cornet A. 2-0
Switolina E.
- Davis L. 2-0

>
pkt aaac.baa - nick
19. aaac.aab - Wiera
18. aaaa.baa - Nadalski
17. abad.bbb - Włókniarz
17. abab.baa - Tina
17. aaaa.aaa - Drwall
17. abab.baa - Efanka
17. aaaa.aaa - Sargon
17. abaa.baa - Eleo
17. aaaa.aaa - Szary

16. abab.aaa - Tom.
16. abab.bba - BZR
16. abaa.aaa - Potter
16. abaa.aaa - Kri100

15. aaaa.daa - RaFanka
14. acab.bab - Sekup
14. aaba.caa - RedNow
14. acad.bac - Marusia

13. abab.cab - Harry
13. abab.cab - Ekla
13. acaa.aba - Bejs

12. abba.dba - szakaluch
12. acac.cca - Kiciuś

11. adab.dba - Hippekk
Kolejność wedle zgromadzonych punktów i szybkości typowania ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
drwall

Chyba wykrakałeś albo zapeszyłeś, bo jest 3:5 i zaraz może być trzeci set ;D
...edit 4:5, może jednak nie będziesz musiał korygować szablonu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Jest taj. Mówię Wam chłopaki, małe to to, ale waleczne. Z uznaniem patrzę na Lauren, kiedyś obroniła chyba 8 meczowych z Magdą Linette i wygrała.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
hippekk

No i ma na koncie prawdziwie epicką batalię z Simoną w trzeciej bodajże rundzie AO'18. To był prawdziwie maratoński maraton ;)

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

Niedawno też przebrnęła kwalifikacje bodaj do USO w heroiczny sposób.
Tym razem na taju się skończyło i Szaki może tylko potwierdzić typ a.

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Odrabiała straty sensownie, a zawaliła w jednej piłce - przedostatniej. Trochę szkoda, bo mógł być ciekawy trzeci set.

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Ufff... po ciężkim boju w tajbreku (8:6), jednak Elina odwdzięczyła się Tobie za ufność, z jaką z góry przyznałeś jej 2:0 ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tom.

Jak znajdziesz czas, by przestudiowac te enigmatyczna tabele Szakiego w headerze, i uda Ci sie po pieciu minutach poukladac ludzi wedlug punktow, to stwierdzisz, ze trzeci jestes Ty, a ja dopiero czwarty ;)))
---> Jest dwoch liderow.

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

A, rzeczywizda.
Więcej - jesteś piąty!
No nic, bardzo wyrównany Typerek, właściwie całe stado idzie łeb w łeb. :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

qurrrrr, piaty a nie czwarty, wiec 5 minut ukladania nie wystarczy jednak, przeoczylem! ;))))) No ale w Top 5 jestem ;)

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Tom, co dla Ciebie jest enigmatycznego w tej tabeli?
Na samej górze jest numeracja szablonów i rund. Niebieski pasek to wynik literkowy poszczególnych szablonów. Z prawej strony nasze nicki podane w kolejności przystąpienia do typera. Wytłuszczone cyferki to wynik każdego szablonu, dodatkowo na czerwono zaznaczona punktacja zwycięzcy w kolejce. Po lewej stronie w kolumnie czerwonej suma punktów zgromadzonych dotychczas po zakończonych szablonach. Każdy może sobie sprawdzić bez szukania pod blogiem w gąszczu postów jak typował, jaki był wynik, czy mu dobrze policzyłem. Jest dość dużo pracy z uzupełnieniem i policzeniem bloga(teraz będzie trochę luźniej) więc nie będę co szablon zmieniał kolejności i układał jak na daną chwilę prezentuje się Generalka(dzisiaj bym musiał dwa razy to robić, bo podawałem wyniki drugiego i trzeciego szablonu) Sytuacja w generalce zmienia się co szablon, a i tak najważniejsze będzie na koniec typera...wtedy ja ułożę od najlepszych, a Ty będziesz przydzielał punkty:) Grzebanie w blogu z kolorami niesie ryzyko, że się wszystko popie...
Każdy kto umie czytać może sam sobie sprawdzić jak jego sytuacja wygląda na tle innych na daną chwilę ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
sekup

========================================
SZABLON 4 AO-20 -------> sekup
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: bbdd.caac

| Odpowiedz
blokuj
sekup

Przydałoby się ich trochę dla podbudowania morale, ale nikt tutaj zbyt hojny nie jest. Ale w ciuciubabkę się nie bawię, pomyliłem się w typowaniu więc skasowałem post bo nie widzę żeby nadal można było go moderować. Potem skasowałem drugi raz bo mi się przypomniało, że mnie pouczyłeś abym swojego posta z typerem wystawiał jako odpowiedź na twojego posta.:)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

O rety żartowałem, spoko, zresztą te układanki tabelowe też mnie zawsze kosztują masę czasu i to dobry pomysł, by zbyt często tego nie robić ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pσtter

SZABLON 4 AO-20 -------> Potter
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: aaca.aaab

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

SZABLON 4 AO-20 -------> Ekla
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: accb.bbba
>
Wozniacki C. - Jabeur O.
Kerber A. - Giorgi C.
Świątek I. - Vekic D. (bo Fibak widział już mecz Igi z Belindą)
Goerges J. - Riske A.
--------------------------------
Mertens E. - Bellis C.
Kvitova P. - Aleksandrowa J.
Bertens K. - Diyas Z.
Osaka N. - Gauff C.
=======================================

| Odpowiedz
blokuj
Baseliner

SZABLON 4 AO-20 -------> Bejs
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: bacd.abaa
>
Wozniacki C. - Jabeur O. 2-1 b
Kerber A. - Giorgi C. 2-0 a - choć wolałbym na odwrót...
Świątek I. - Vekic D. 1-2 c - IMO to może być bardzo dobry mecz
Goerges J. - Riske A. 0-2 d
--------------------------------
Mertens E. - Bellis C. 2-0 a
Kvitova P. - Aleksandrowa J. 2-1 b
Bertens K. - Diyas Z. 2-0 a
Osaka N. - Gauff C. 2-0 a

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Jeśli tylko mogę jeszcze na usprawiedliwienie coś napisać, to w moich tabelkach jestem przyzwyczajony, że alfabetycznie jestem ostatni, albo krótko przed Włókniarzem, no i ta kolejność jest jakby "murowana" i stała na wszystkich etapach, a w Twojej nagle jestem u samej góry, tak że potrzebowałem trochę czasu, by zauważyć, że nie jestem Aceliną, Baselinerem , albo BZR-em, ale OK, teraz już wiem ;))))))

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

OK, już o nic więcej nie zapytam :-(
A poza wszystkim - nie ma dziwnych pytań, są tylko dziwne odpowiedzi.
O!!

| Odpowiedz
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Nie wiem Harry, nie wnikam. To jest typer otwarty i każdy może wziąć udział. Wiera typowała najcelniej, zgromadziła najwięcej punktów i wygrała kolejkę, podobnie jak RedNow i Sargon wcześniej...może Tobie też się poszczęści Przyjacielu, bo mi na pewno nie ;]

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Szaki, przecież to było żartobliwe pytanie, a widzę że z Tomem nie złapaliście mojej intencji.
Nie trzeba mi tłumaczyć, że każdy może wziąć udział w typerku i że dziewczyna ta wygrała etap, bo najlepiej zatypowała.
Jeszcze tyle ogarniam tym swoim gupim rozumem.
Kimkolwiek jest, niech nawet wygra (czego jej życzę).
Szkoda tylko, że tak bardzo poważnie potraktowaliście moje pytanie zakończone uśmiechem.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Oczywiście, sorki za to, ten uśmiech był w następnej linijce i jakoś mi umknął, sorry jeszcze raz. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Ale ja wiem Harry, że to było żartobliwie z Twojej strony....myślałem ino, że się obraziłeś na Toma, bo uznałeś, że zbyt poważnie do tego podszedł i chciałem Cię podnieść na duchu ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tom.

No ja tam najpierw też jakieś "oczko" w pierwszej mojej odpowiedzi wstawiłem, tak że aż taki poważny nie byłem (see below), ale za drugim razem (w następnej odpowiedzi na Harrego ponowne pytanie) akurat przyszła do mnie studentka, musiałem zamknąć lapka i nie zdążyłem oczka puścić ;)))

| Odpowiedz
blokuj
Wiera

SZABLON 4 AO-20 -------> Wiera
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: aadc.aaba

| Odpowiedz
blokuj
Eleonor_

SZABLON 4 AO-20 -------> Eleo
OBOWIĄZKOWY KOD LITERKOWY: aacc.abaa

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.