Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2020 :)

ֆzαкαlucћ jcnm

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷW czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 20.01.2020r(my wystartujemy 18.01) i będzie trwał do 02.02.2020r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, (…)

przeczytaj cały artykuł

drwall

2x już na Julce wtopiłem typując jej porażki, teraz muszę być konsekwentny. Kiedyś musi przegrać (choćby z Riske) bo chyba nie zamierza aż do finału(?!?) tak mnie golić z punktów ;(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ekla

Hej.... a czy Ty przypadkiem nie wtopiłeś na Osace w IW lub Miami uporczywie stawiając na Jej przegraną :P ... 19 pkt. chyba....
Czy to był ktoś inny????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ℒ.

Ahh, Hsieh :D Zawsze czekalem na ten jeden Twoj typ a potem stawialem odwrotnie, byles lepsza wyrocznia niz moje fusy :P potem sie nad Toba zlitowalem i dalem wskazowke, zebys postawil na jej wygrana (moze i nawet w meczu z Osaka) i wtedy w koncu poplynela xD

| Odpowiedz
blokuj
drwall

To była zbawienna rada ;D Po wielu wtopach raz postawiłem na jej wygraną i oczywiście wtedy musiała przegrać... ale wreszcie zniknęła z szablonów ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
drwall

I nadal byłaby moim utrapieniem ;( Postawienie na jej wygraną to były same plusy: gdyby jakimś cudem wygrała, miałbym na niej pierwsze punkty, a przy porażce pozbywałem się mojej zmory z dalszych rund etapu ;)

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Aż sprawdziłem: ma już słuszny wiek (34 lata) ale jest jeszcze 37 WTA, w AO przegrała w 1r. z Putincewą. Gdyby była w szablonie i typowałbym jej porażkę, to na bank by Putkę pyknęła ;D

| Odpowiedz
blokuj
ℒ.

34 to jeszcze nie tak zle. Jakbym kiedys jakims cudem mial okazje wystawienia swojej zawodniczki to wiedz, ze na pierwszym miejscu swojej listy wstawie wlasnie ja :]

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Ale chyba jest u schyłku kariery, ostatni mecz wygrała we wrześniu w Wuhan (z Wozniacką!), od tego czasu nieprzerwana seria porażek.

| Odpowiedz
blokuj
ℒ.

To akurat zacznie wygrywac jak bedziesz przeciwko niej stawial. Moze dostane nawet od niej jakas pocztowke z podziekowaniami za kilka zwyciestw u schylku kariery? :)

| Odpowiedz
blokuj
drwall

No ładnie mi tu kombinujesz ;D Jesteś liderem, masz szansę wygrać etap i dać "swoją" zawodniczkę do typerka, to pewnie już szykujesz Hsieh :D

| Odpowiedz
blokuj
ℒ.

Spokojnie, mi to nie grozi, tak tylko zartowalem. Zawsze pod koniec (czasami nawet w polowie) puchne. Tyle czasu juz gram i nigdy nie bylem nawet bliski wygrania jakiegos etapu, a co tu dopiero mowic o szlemie, w ktorym nie obejrzalem ani jednego (poza jednym dzisiejszym setem Igi) meczu. ;)

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Jak dotąd idzie Ci świetnie i nie widzę powodów, aby dalej miało być inaczej. Na razie stawka jest bardzo wyrównana i czołówka szeroka, ale to Ty jesteś liderem i tylko tak trzymaj! :)
...jedyny szkopuł w tym, że konkurencja nie śpi ;D

| Odpowiedz
blokuj
drwall

"niechęci" do Julki?? Ależ Ekluniu, to jedna z moich ulubionych zawodniczek i dwa nietrafione typy tego nie mogą zmienić :)

| Odpowiedz
blokuj
ℒ.

Poza tym Hsieh o tyle by mi pomogla, ze wystarczyloby czekac na Twoje typy. No a jakbys sie wycwanil i zagral na nia to zawsze bede przynajmniej 2 punkty do przodu przed jednym z najgrozniejszych rywali :P

| Odpowiedz
blokuj
ℒ.

Juz mowilem, wygrana mi tu nie grozi. Musialbym ciulac punkciki i wystawic jako lider ogolnego. A to mi tez nie grozi, wiec Drwall bezpieczny ;P

| Odpowiedz
blokuj
drwall

Przez nią miałem koszmary senne, zaczynałem już się jąkać i miewałem nerwowe tiki, to nie femme fatale??? :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.