Wątek dotyczący posta na blogu

Typer Australian Open 2020 :)

ֆzαкαlucћ jcnm

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ƷW czasie trwania turnieju w Melbourne, będę miał przyjemność prowadzić ten typer w zastępstwie za głównego prowadzącego Toma :) Turniej zaczyna się 20.01.2020r(my wystartujemy 18.01) i będzie trwał do 02.02.2020r Do udziału w typerku zapraszam WSZYSTKICH CHĘTNYCH :) Tenisomaniaków oraz tych, (…)

przeczytaj cały artykuł

Bardzo Zły Realista

Coś czuję że AO, skończy się dla mnie w tym tygodniu, patrząc co robi Fed :( No.. chyba że Iga wygra z Donna, co jest wątpliwe po wypowiedzi Fibaka :(
W emocjonujący finał Rafa-Nole, jakoś nie wierzę. Będzie do jednej bramki ;(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kri100

Jak czytam wypowiedzi Fibaka, to sobie myślę, że każdy Typerkowicz mógłby udzielać wywiadów i mówić tak samo jak on gładko, albo i z większym sensem. Wielki znafca. Tomaszefski tenisa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Ekla

Już widział mecz Igi z Belindą..,
Więc z automatu zatypowałam przegraną z Donną :(((
Jak do tej pory wróżby Fibaka odnoszą przeciwny skutek do wróżonych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
ℒ.

Klatwy Fibaka lepsze niz moje czary i afroamerykanska magia. Tez sie zalamalem po jego wypowiedzi na temat Huberta..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stanzuk

Warto zauważyć, że nie bez winy jest też Gębicz. Bo w swoich wywiadach z Fibakiem tak formułuje pytania, że są one zachętą do pompowania balona.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

E nie... On tylko gdybował: gdyby Aga wygrała z Donną, to by...
---> czytałem te jego wywiady, wszystko było w trybie przypuszczającym, więc nie wiem dlaczego aż taką wagę do tego przywiązywać ;) Każdy tak przecież może pogdybać, to nie znaczy jeszcze, że się prorokuje wyniki meczów ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hippekk

Odszczekanie - rzecz godna szacunku :) Pomylić się każdy może. Respect.
Moja kolej. Dziś w nocy przed meczem Sereny z Qiang, zestawiłem w sposób nieuzasadniony Qiangusię, Wangusię naszą, ze sprzętem AGD, bo takież wrażenie sprawiała na mnie w meczu z Sereną podczas ostatniego USO.
Odszczekuję, jeszcze jak odszczekuję.
A jaką mam satysfakcję, że mogę to odszczekać - Qiangusia zrobiła po prostu to, co powinna zrobić już podczas USO. Pięknie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Kri100

Tak, rano czytałem Wasze nocne rozmowy i bardzo lekceważyliście Chinkę, oj bardzo. No cóż, każdy od czasu do czasu sobie nolens volens pofibakuje :) :D

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Ciekawe określenie - "pofibakować" ;). Nikt tutaj jednak nie osiągnął takiego poziomu "fibakowania", jak rzeczony autorsko "fibakujący". Jeżeli czytałeś, to widziałeś zapewne, że temat kręcił się nam wokół tego, kto wyeliminuje Serenę. Ja przed AO zakładałem, że Jastremska, Bejs obstawiał Ons. Tymczasem bardzo miłą niespodziankę sprawiła Qiangusia. Ja oczekiwałem tego od niej w USO, stąd profilaktycznie wolałem się już nie nastawiać na to teraz. Takie niespodzianki są sympatyczne :)

| Odpowiedz
blokuj
Kri100

Świetnie> mamy więc nowe słowo w j. polskim - FIBAKOWAĆ.
BTW Życie pokazuje, że wygrywająca z faworytką na ogół przegrywa następny mecz w WS.
Dodam, że po tych rozstrzygnięciach albo Cori, albo Ons będzie miała już znaczący sukces w AO :)
(wincyj skrótów, c'nie?

| Odpowiedz
blokuj
hippekk

Proponuję jeszcze wprowadzenie do języka polskiego terminu "współczynnik balonikowania". W przypadku większości rodzimych wypowiedzi eksperckich współczynnik ten wynosi 100%. "Fibakowanie" charakteryzuje się współczynnikiem około 200%, w porywach 300%. A dla kogo ten wywiad? ... Uuu, to bez kozery powiem pinćset :D))))))))

| Odpowiedz
blokuj
Bardzo Zły Realista

Fed, Nerwosolu przed meczem nie zażył!! Presja grania z gościem, który wyzucił go z USO, była widoczna w odległej galaktyce ;( A może, chciał pobić rekord niewymuszonych Novaka z meczu z Simonem na RG( coś ponad 100 chyba). Cóż... obaj mecze wygrali ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.