Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Arlecia

Zauważyłam że w każdy piątek wrzucasz tu jakąś muzykę, więc pomyślałam, że cuś takiego na weekend będzie w sam raz.
PS
trzeba posłuchać kilka razy, a potem będzie już sama za Tobą chodziła ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Swietnie ze cos wrzucilas!!! Dzieki!!! Niestety siedze teraz w pracy i nie widze na tym kompie tych vidow, potem mam cos "na miescie", ale w weekend w domu odslucham i skomentuje, dzieki jeszcze raz !!! :)
----> Dopiero w weekend wstawie tez nastepna muze, ten dzisiejszy piatek to masakra! :)
---> Zycze milego dnia i milego weekendu!!! Oby Iga dzis w nocy wygrala i powtorzyla swoj sukces z Paryza!!! :)
Pozdrawiam serdecznie ! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Sorki, że nic ostatnio nie wrzucam, ale byłem przez ponad dwa tygodnie na nartach i dopiero dziś wróciłem, i tam nie mogłem w ogóle odtwarzać Waszych vidów, bo coś mi się ze smartem stało... Może powrócę do alfabetu supergrup w następny piątek, bo "D" jak Dave Gahan czeka ;) Pozdrawiam serdecznie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tina.

To nie z Twoim smartem coś się dzieje, tylko coraz bardziej utrudniają odtwarzanie vidów. W zasadzie ja vidy z tego forum odtwarzam na starym int explorer :(
...A teraz awansem (mimo wszelkich przeciwności) malutki prezencik ode mnie dla Ciebie z okazji zbliżających się Walentynek :)
Życzę bardzo udanego dnia, zakończonego upojną nocą :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Tom.

p.s. przepraszam, wprawdzie zalajkowałem, ale nie podziękowałem za tę walentynkową muzę, dzięki wielkie! ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Te gnoyyyycki zlikwidowali moje zapodanie!!!
---> Pisalem, ze wlasciwie mam tak malo czasu, ze chyba mocno ogranicze to zapodawanie (tak z raz na miesiac). A w dodatku nie mam za bardzo ochoty w kolko wstawiac skasowanych przez moderaje vidow ;)
---> W kazdym badz razie "tablica roku" u Pottera zobowiazuje i na luty wstawiam to jeszcze raz, grupa, ktora aspiruje do Supergupy, no i jeszcze w ramach C ;) Fajny tekst tez maja ;)

Vid 230
---> PANOWIE I PANIE Z MODERACJI: TEN VID BEDZIE WSTAWIANY PO EWENTUALNYM USUNIECIU (ZA CO???) DO OPORU, WIEC KASOWANIE NIE MA SENSU.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.