Wątek dotyczący artykułu

Skoki narciarskie. Dwa passaty i sprzęt po Japończykach. Robert Mateja: Horngacher śmiał się z nas

Trener reprezentacji Polski zostawił swoich skoczków o drugiej w nocy na dworcu w Bielsku-Białej. Robert Mateja i koledzy przez cztery godziny czekali na pociąg. Dziś trudno wyobrazić sobie, jak kiedyś wyglądały realia polskich skoków.

przeczytaj cały artykuł


GallAntonin

Robert Mateja? Pamiętam. Znany miszczo buli. Został za swoje zasługi trenerem kadry. Nieudanym. Obecnie wśród komentatorów siatkówki mamy "wybitnego" naszego II Trenera Mazura. Tyle bon motów, tyle truizmów i odkrytych dawno prawd od żadnego naszego specjalisty nie usłyszałem. Dziwię się Polsatowi, że Go toleruje. Tak zresztą, jak Wójtowicza, który dla odmiany coś tam pod nosem mruczy od czasu do czasu w rodzaju: tak, jak najbardziej, jak widzieliśmy itp. I ja za to płacę abonament, że mi oglądanie siatkówki psują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
steffen

@GallAntonin: Polsatowi płacisz abonament?
Ja tam lubię luzacki komentarz Mazura, najlepiej w parze z Wanio :D
Wójtowicz też jest ok. Nie potrzebuję komentatora który będzie mi mówił dokładnie co się dzieje bo Polsat tak pokazuje siatkówkę że wszystko świetnie widać :) Dla mnie komentator to jest ktoś taki kto ogląda mecz ze mną i rzuci po akcji jakąś uwagę czy dwie, sprzeda ciekawostkę, powie coś zabawnego.
Nie trawię np. złotoustych Szpakowskich, Szaranowiczów, Kołtoniów i innych Borków którzy nie dość że opowiadają mi to co widzę, to jeszcze przeżywają jak mrówka okres. Wolę komentarz eurosportowy i polsatowski :)

Co do skoków - słynny Mika Kojonkoski był skoczkiem dużo gorszym niż Mateja, a trenerem znakomitym, to w ogóle nie ma przełożenia.


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.