Wątek dotyczący artykułu

EBL. Chris Dowe: Sezon nie kończy się na Lidze Mistrzów. Mamy o co grać

- Życie nie kończy się na grze w Lidze Mistrzów. To nie koniec sezonu. Mamy o co grać. Chcemy wygrywać mecze w PLK, bo naszym celem jest wywalczenie mistrzostwa Polski po raz trzeci z rzędu - mówi Chris Dowe, rozgrywający Anwilu Włocławek.

przeczytaj cały artykuł

-ABC-

Smasher....no błagam Cię...to ogórki były poza AEK... reszta to średnie zespoły... wręcz niektóre to by miały problem ze Startem Lublin...trudna grupa...no łach jak cholera...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Defibrylator

@szurszacz 1: Dla tych kołków najlepsze drużyny są tylko tam gdzie oni grają xD I to tylko tam gdzie oni grają drużyny mają większe budżety xD Nie ma co z tymi idiotami dyskutować. Za wirtualne budżety mistrzostwa pozdobywali i się panoszą tonąc w długach. Śmiech na sali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

Kolejny spec :D Masz rację, defiwibrator. Ja się pomyliłem. Rzeczywiście Los Angeles Vechta czterdziestakiem rozpykałaby Chimki :D Widać ile się znasz :) Szkoda, że nie widziałeś ostatniego raportu finansowego klubu ale po co. Lepiej, wymyślać dalej i klękać przed Ledo :D

| Odpowiedz
blokuj
Defibrylator

@Tańczący z łopatą: Ty lubisz zbijać piątki z wszystkimi więc i może kleknąć w szatni też tam ci się zdarza ale ja przed nikim nie klękam :))) Nigdzie nie napisałem, że cytuje "Los Angeles Vechta czterdziestakiem rozpykałaby Chimki" ale twój mitomański łeb jak zwykle musi dodać coś od siebie a potem wyzywać innych od kłamców :) Wiedz o tym, że jesteś nikim a ten portal to chyba całe twoje życie :)

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z łopatą

@Defibrylator: No rzeczywiście to nie ty napisałeś, że inni powinni klękać przed Ledo :D Chcesz cytat czy przestaniesz w końcu kłamać? W VTB też twierdziłeś, że będziemy chłopcami do bicia :D :D

| Odpowiedz
blokuj
Tańczący z łopatą

@Defibrylator: Gdzie napisałem, że "lubię zbijać piątki z CSKA" ? Jak PiS. Manipulacja i zmienianie faktów. Napisałem, że dla mnie to był splendor gościć CSKA i przybić sobie piątkę z europejskimi gwiazdami. Też byś to zrobił ale, że we Włocławku była Vechta to ci trochę siarowato :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.