Wątek dotyczący artykułu

#MagazynBezHamulcow: Drabik zostanie uniewinniony? Dyrektor POLADA w ogniu pytań

Dyrektor POLADA Michał Rynkowski rzuca na światło dzienne nowe fakty ws. złamania procedur dopingowych przez Maksyma Drabika. Dowiemy się m.in. czy realne jest całkowite umorzenie postępowania, a co za tym idzie uniewinnienie żużlowca Betard Sparty.

przeczytaj cały artykuł


HOTwroclaw

Tak jak Pan mówi, Dudek też sam przyznał, że o zasadach wlewów nie wiedział. A miał już sprawy z dopingiem i tym bardziej powinien wiedzieć. Ciekawe czy gdyby temat dotyczył Zmarzlika, który ratował by zdrowie przed finałowym GP to czy redaktor tak samo codziennie by go grilował i żądał długiej dyskwalifikacji. Pan tak bardzo lekko lubi oceniać żużlowców, szkoda że Pana tak nie możemy ocenić. Czy zrobił Pan więcej dobrego czy złego dla Polskiego żużla? Atakowanie zawodników z którymi ma się złe relacje jest słabe. Szkalowanie wieloletniego Kapitana reprezentacji Polski który zdobył wiele medali dla Polski tym bardziej. Nie wszyscy muszą biegać do redaktora z wywiadami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.