Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Patryk Dudek: Nie mam dobrych rad dla Drabika. Ja w trakcie zawieszenia nauczyłem się gotować (wywiad)

Patryk Dudek o słabym sezonie 2019 mówi, że wstał lewą nogą, ale w tym roku chce walczyć o medale. Komentuje wpadkę Maksyma Drabika. - Nie wiedziałem, że kroplówka to doping - mówi zawodnik, który 6 lat temu został zawieszony przez metyloheksanaminę.

przeczytaj cały artykuł

STARY ŁOBUZ

dudek, drabik, pawlicki czy janowski nigdy nie zdobędą IMŚ, przyczyna jest prosta lewacko lajcikowe wychowanie, skręciki, piwko itd...

nie są w stanie w 100% poświęcić dla sportu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|13)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
4U

@STARY ŁOBUZ: każdy ma swój sposób na życie, jedni poświęcają pracy każdą możliwą godzinę by wspinać się po szczeblach kariery i się wypalić w sile wieku, innym wystarcza 10k na miesiąc za 40 h pracy tyg. Ja akurat nie rozumiem tych pierwszych. Po co mln na koncie jak nie ma kiedy wydawać :). A takiemu Dudkowi, Pawlickiemu czy Janowskiemu kiedyś znudzi się imprezowanie i z "nudów" wezmą się bardziej za żużel. I nagle mogą być mistrzami. Zresztą żużel to taki sport że jak trafisz kilka silników (jak nie tak dawno Freska) to lejesz wszystkich.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Marian Ostafinski

@STARY ŁOBUZ: podobno IMS byl w dziecinstwie gwalcony przez ksiedza co po.zwolilo mu nabrac prawckiej zadzionrnosci . Lewackie wychowanie :) haha ale wiesz ze zarowno wychowaca Pawlickich Magika i innych czyli Skrzypson to byl skinheadem kiedys :) podobnie zreszta z Mariem Cieslinskim

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.