Wątek dotyczący artykułu

Siatkówka. PlusLiga. Niepokojące doniesienia z obozu PGE Skry Bełchatów. Artur Szalpuk kontuzjowany

Niepokojące doniesienia z obozu PGE Skry Bełchatów. Przed wyjazdem na mecz ligowy do Suwałk, problemy z kolanem zgłosił przyjmujący reprezentacji Polski, Artur Szalpuk. Na chwilę obecną nie wiadomo jak poważny jest uraz 24-latka.

przeczytaj cały artykuł


Just one more thing

Szanowny Panie redaktorze skoro podrzucił Pan już w artykule tak bardzo niemówiąca kompletnie nic statystykę jak liczba zdobytych punktów, podrążę za Pana dalej i podam ciekawsze statystyki. Wyczytać z nich możemy, że o ile w ataku Szalpuk nie odstaje bardzo od reszty potencjalnych kadrowiczów (48,1542 %). Przykładowo: Śliwka - 48,7500 %, Kwolek - 49,1501 %, Halaba - 48,5714 %, Szerszeń - 48,4685 %, Semeniuk - 49,2105 %, Fornal - 45,6711 %.
Jak widać choć różnica nie jest wielka, to w ataku wygrywa jedynie z Tomkiem Fornalem. Jednak ważniejsze jest, że przegrywa w tym elemencie z zawodnikami, którzy potencjalnie w reprezentacji mieli by robić bardziej za zawodników defensywnych jak Śliwka, czy Kwolek.

Zaglądnięcie w statystykę przyjęcia w kontekście reprezentacji całkowicie już pokazuje, że jeżeli Szalpuk znowu pojedzie na wielką imprezę czyli Igrzyska kosztem wyżej wymienionych, a już tym bardziej Bednorza, to będzie to po prostu kompromitacja Heynena. Nawet jeżeli Leon z Kurkiem doprowadzą reprezentację do złotego medalu.

Mianowicie Szalpuk w przyjęciu zajmuje obecnie 62 pozycję (sł. Sześćdziesiątą drugą ) na 65 klasyfikowanych zawodników z zabójczym przyjęciem pozytywnym na poziomie 37,71 %
Dobra forma Skry w ostatnich tygodniach w najmniejszym stopniu opierała się na Szalpuku, a przede wszystkim na atakujących, szczególnie Petkovićiu, Persie na przyjęciu i świetnej formie środkowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.