Wątek dotyczący artykułu

Żużel. W Daugavpils tylko Lokomotiv. Aż szkoda, że zabrakło PGE Ekstraligi

Andrzej Lebiediew ostatnimi czasy wygrywał plebiscyt na sportowca roku w Daugavpils, co tylko pokazuje jak znaczącą pozycję ma żużel w tym mieście. Aż żal, że Łotysze nie mogą awansować o ligę wyżej i jeździć w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

scorpio

Dla mnie,to jest jakaś paranoja,że dopuszcza się zagraniczny klub do rozgrywek polskiej ligi,a nie dopuszcza się go do Ekstraligi.Jeśli wywalczyli sobie NA TORZE awans,to powinni jechać w "ekstra".I nie interesuje mnie gadanie,że są to Drużynowe Mistrzostwa Polski.Wystarczy przed nazwą dodać"Międzynarodowe" i wszystko będzie ok.A tak,jest to czysta hipokryzja: mamy mało drużyn w niższych ligach,to "chodźcie jeździć u nas",ale jak chcielibyście awansować,to spi....lać. Loko Mistrzostwa Polski i tak nie zdobędzie,a gdyby nawet to co?Wstyd mi za władze polskiego żużla.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.