Dyskusja

Komentarz usunięty
Asphodell

@L: Nie kompromituj się i poczytaj komentarze stelmeciaków chociażby po meczu z Astorią. Oglądasz mecz? Jesteś kibicem czy trollem? Technik na Celu, wybicie na aut Kinga, teraz faul na Kuligu przy rzucie na 3, niezliczona ilość fauli pod koszem Stelmetu nie odgwizdana. W naszą stronę 1 jedyny błąd to piłka na aucie po odbiciu od nogi Perki. W tym meczu Stelmet jest ciągnięty do finału na siłę i wszyscy to widzą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
L

@Asphodell: troll to Ty i to od dawien dawna. Ciągle marudzisz, co by nie było. Jakoś w lidze mistrzów co pokazujecie, hehe. Tam też wszystkim sędziowie pomagają? Idź trollu uderz łbem w ścianę to zmądrzejesz

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
L

@Asphodell: nie odpowiedziałeś na pytanie, czy tam też wszyscy przeciw wam grają ? (chodzi o sędziów)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
L

@Asphodell: stream mi zacina, Ty wszędzie faul zauważysz, obiektywizmu u Ciebie szukać, to tak jakby wyborcę PiS spytać, czy PO jest dobre :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Asphodell

@L: Współczuję, że nie masz tv i jakiejś kablówki. Ja mam czyściutki obraz, nawet komentarze prowadzących były jasne, że blok był czysty. To tobie brak obiektywizmu. Faul techniczny na Celu to też mój brak obiektywizmu?

| Odpowiedz
blokuj
L

@Asphodell: brak obiektywizmu to to, że dla Ciebie każdy kontakt byłby faulem, jeśli zostało wykonane na zawodniku z Torunia. A co do TV - mam wykupione, ale nie mam telewizora, chciałem stream obejrzeć ;P A "komentarze prowadzących" którzy mają na pieńku z Zastalem, to tak jakby słuchać TVPiS gadających o PO i Ty to uważasz za obiektywizm/ :D

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.