Wątek dotyczący artykułu

F1. Ferrari zostało w tyle. Kiepskie wyniki w testach nie są dziełem przypadku

- Pierwszy pakiet aerodynamiczny modelu SF1000 nie działa - zdradził Leo Turrini, włoski dziennikarz. Według jego informacji, Ferrari nie jest zadowolone ze swojego samochodu po pierwszym tygodniu zimowych testów F1.

przeczytaj cały artykuł

One_Shoot

Cóż mam powiedzieć. Wolał bym żeby Lewis objechał ich w konkurencyjnych samochodach jak w ubiegłym roku, ale trudno. Vettel w srodku stawki to tez będzie ciekawy wyścig.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
DragonEnterQt

@One_Shoot: A co byś powiedział na to jakby twój przereklamowany pupil dostał bolid że środka stawki? Pewnie by seryjne wygrywał jak przez ostatnie lata :) :) :) Zawsze gdy nie miał najszybszego bolidu, dostawał baty. Nawet w Mclarenie dostawał regularne baty od Buttona :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DragonEnterQt

@One_Shoot: Gloryfikujesz padalcu tego przeciętnego szofera, bo doskonale wiesz że w innym bolidzie nie miałby szans na seryjne wygrywanie. Zresztą jaki był oburzony jak go Seb w spa łyknął na pierwszym okrążeniu :) Hamowi daleko jest do Senny czy nawet Schumachera i nigdy się nawet do nich nie zbliży, a te jego tytuły są g....o warte :)

| Odpowiedz
blokuj
One_Shoot

@DragonEnterQt: Nie ma sensu porównywanie zadnego kierowcy z obecnej stawki F1 do Schumachera a tym bardziej do Senny. O ile Schumi probowal cos jeszcze pojezdzic to wiemy jak sie to skonczylo ,o tyle Ayrton pewnie nie byl by w stanie normalnie prowadzic takiego samolotu. Porownywanie ich jest po prostu smieszne i az sie dziwie ze wogole to robisz. Co do startow Lewisa w McLarenie to przypomnij sobie jego debiut i 2 miejsce . Omal nie zostal mistrzem swiata podczas debiutu.Przypominasz sobie kogo kolwiek z obecnej stawki F1 zeby tak zaczal? Duzo mowisz ze sie znasz ze ja jestem glupi i kazdy kto wysmiewa Vettela i jego papierowe tytuly jest glupi , nie zna sie , pluje jadem itp. Jak ja widze ze chcesz wsadzic Lewisa do bolidu srodka stawki i kazesz mu wygrywac to smiem twierdzic ze sam nic o obecnej F1 nie wiesz a bynajmniej nie wiele, bo to stwierdzenie amatora ktoremu brak argumentow. Przeszyj sobie statyski Hamiltona . Wygrane w kwalifikacjach ,wyscigach , stary i zdobyte punkty po awariach i startach z odleglych pozycji. Mozesz je smialo zestawic z kazdym obecnym kierowca o podobnym doswiadczeniu i nikt nie wypadnie lepiej. Mozna go krytykowac za te jeki ktore i mnie czasami draznia ( mniej gadania wiecej scigania ) ale co mam zrobic , pod tym wzgledem Alonso , Vettel tez mialcza i tyle. Nie mozna mu odbierac tego ze jest wielkim kierowca w dobrym samochodzie tak to wyglada. A wiesz co najbardziej mi imponuje w Hamiltonie...to ze taki Vettel , Leclerc czy Verstappen trenuja kombinuja ( jak Rosberg kiedys nawet oddychanie podczas pokonywania zakretow ),a Hamilton przylatuje po dwudniowych imprezach , koncertach czy Bog sam wie czym jeszcze, wsiada i robi to do czego jest stworzony.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.