Dyskusja

Chelsea FC Bayern Monachium

Chelsea FC - Bayern Monachium
25 lutego, 21:00

0 : 3
relacja

zadziwiony

@-Oski1916-: Oski, ja to się obawiam, że on pokaże się pod koniec rundy na forum. Sądząc po spojrzeniu - nic, tylko zwijać żagle ;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stachu76

@-Oski1916-: No, jak już nie Będziesz mógł podnieść stopy do zlewu to jest starość a u kobiet starość się zaczyna jak przekładają baterie z wibratora do ciśnieniomierza:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zadziwiony

@stachu76: Stachu, rób jak chcesz. Tylko proszę, nie pomyl umywalki z pisuarem. Ja wiem, ze pokusa jest, bo pisuar trochę niżej i młodość trwa dłużej ... ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
-Oski1916-

@stachu76: Eeee, przecież czy Ja, czy Ty, czy Zadziwiony też mieliśmy kiedyś trzy komentarze:))))) A patrz jak daleko zaszliśmy:)) Znaczy Wy, bo ja przy Was to laikiem jestem:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.