Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Rzut tortem, trumny na murawie... Najbardziej pamiętne wojny polskich trybun z właścicielami

Ostatnio w mediach głośno o obraźliwych transparentach pod adresem właściciela Hoffenheim, Dietmara Hoppa. Wojny trybun z władzami klubów dobrze znane są także jednak na naszym podwórku. Przypominamy te najgłośniejsze.

przeczytaj cały artykuł


szalikiszale

Na szczęście szkodniki takie jak iti czy grubas z Bydgoszczy już w piłce nie działają. Szczególnie po Legii widać jak wiele szkody ci nieudacznicy wyrządzili i że jednak bezsensowna walka ze swoimi klientami jakimi są kibice nie ma sensu.

Piłka nożna dla kibiców!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

@szalikiszale: Po pierwsze Osuch jest z Poznania, a nie z Bydgoszczy. Z Bydgoszczy to jest Mioduski. Jaki był Osuch wszyscy kibice widzieli . Wszyscy poza bandytami z trybun, którzy go kochali dopóki ich kolesie mieli z tego kasę, a Radzio był jednym z nich. Zarzewiem konfliktu była próba odsunięcia ich od kasy. Czemu autor nazywa bandytów kibicami? Tymi grupami kierują zwykli przestępcy. W Cracovii, Legii, Lechu. Wiśle, a nawet (obecnie IV ligowym) Zawiszy są tacy, czy inni "Sharksi". Polska piłkę niszczą bandyci, nieudolne zarządzanie i brak szkolenia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szalikiszale

@Kibic____: Ale do bankructwa doprowadził klub Bydgoszczy. Zanim zaczął swoją wojenkę bydgoski Zawisza generował zysk. Co się działo później? Każdy pamięta. Puste trybuny. W Legii klub niszczyło iti, na każdym poziomie. Z tym kierowanie grupami przez bandytów to ktoś ci mózg zlasował. Nie każdy klub to Wisła Kraków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.