Wątek dotyczący artykułu

Jerzy Pilch bez pardonu komentuje skandal na stadionie Cracovii. "Sezon na rzucanie przedmiotami się nie skończył"

- Trzeba reagować. I to coraz brutalniej. Nie ma innego rozwiązania - zaznacza pisarz, laureat niezliczonych nagród literackich, zdeklarowany kibic Cracovii. Aby osiągnąć oczekiwany efekt potrzeba nam jednak kogoś pokroju Margaret Thatcher.

przeczytaj cały artykuł


Jarek Witkowski

nie policjantów trzeba ale tak wychowanych kibiców, że złapią drania zanim rzuci, jeśli klub nie umie lub nie chce wychowywać to powinien płaci takie kary, żeby mu się zechciało
nie każdy profesor czy biznesmen musi mieć klub piłkarski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zadziwiony

@Jarek Witkowski: Masz, jak przypuszczam, pomysł na samooczyszczenie kibiców z elementów chuligańskich. Niby jest dobry i sam kiedyś się łudziłem, że coś takiego zadziała. Niestety, zadziałało w sposób odwrotny. Bandyci wywalili większość kibiców z sektorów i pozostają tam wśród swoich, którzy pary z gęby nie puszczą :( Spójrzmy prawdzie w oczy, niejeden prezes, czy właściciel klubu (i to topowego!), jest jedynie figurantem, lub zakładnikiem gangów. To jest jedną z przyczyn, dla których do EK nie wejdzie żadna szanująca się firma z pieniędzmi :(( Bardzo smutne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.