Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kibice w Rybniku boją się o Kacpra Worynę. Krzysztof Mrozek nie wyobraża sobie bez niego składu

Sezon 2020 jeszcze się nie zaczął, a kibice w Rybniku już obawiają się o przyszłość Kacpra Woryny. Spokój w tej sprawie zachowuje prezes Krzysztof Mrozek. - Na razie robię wszystko, by ta drużyna nie spadła z PGE Ekstraligi - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Piotr Biega

Na miejscu Woryny nigdzie bym sie z Rybnika nie ruszał, za kilka lat będzie miał swoje rondo później swoją ulice , ROW imieniem Woryny krzyż odrodzenia Rybnika i stołek w urzędzie miasta .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ktoś tam 39

@Piotr Biega: Z reguły to nie chce mi się odpisywać na takie zaczepki krowich wytrysków (Nic nie mam do normalnych kibiców UL) ale mam pytanie do ciebie! Kiedy nazwiesz swoją łąkę która Cię utrzymuje im. P. Pawlickiego?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.