Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Debata ekspertów WP SportoweFakty. Play-off dla sześciu, mimo wszystko KSM, a regulamin finansowy do kosza

Zmienić system rozgrywek i szkolenia, wzmocnić licencje nadzorowane, wrzucić regulamin finansowy, a jak będzie trzeba, to wprowadzić KSM - takich zmian potrzebuje polski żużel według naszych ekspertów.

przeczytaj cały artykuł


marianus

Powoli kończy się w Polsce żużel. Dotknięty kryzysem z wielu powodów. Najpoważniejszy to presja działaczy i kibiców na wynik. Zawodnicy tej presji już nie wytrzymują. Gdzie zabawa i radość ? Idziemy już śladami Anglii oraz Szwecji. Tam skończyły się wielkie pieniądze i zainteresowanie żużlem jest bliskie zeru. Dochodzi jeszcze brak zainteresowania żużlem przez młodzież. Za kilka lat nie będzie chętnych, aby dosiąść rumaka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ThePresja

@marianus: kolego, "najlepsze" przed nami. W sejmie rozpoczęły się w tym roku pracę nad nowelizacją/ ustawą o budżetach samorządów. O tym jak i na co komu mogą i jak mogą wydawać. Pisałem tu wiele razy że to kwestia czasu. Jeśli w niej zamkną furtkę na "promowanie przez sport" w obecnej formie, wówczas będzie w żużlowym świecie dopiero pogrom. A idąc drogą krajów zachodnich wielce to prawdopodobne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.