Wątek dotyczący posta na blogu

Sezonowy Typerek WTAplus - Edycja 19/20

Tom.

UWAGA!!! EDYCJE TE NIE KONCZYMY WIMBLEM20, TYLKO DODAJEMY JESZCZE USO20 i SHENZHEN20> UWAGA!!! OBECNY ETAP TYPERKA: INDIAN WELLS 2020[b]Drodzy Typerkowicze! :) Jeszcze raz dziękuję WSZYSTKIM za udział w 3 etapie tej edycji, Zwycięzcom gratuluję i zapraszam na następny etap Indian Wells!>>>Zawodniczki (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Z najnowszych wiadomosci: Miami Open bedzie najprawdopodobniej za chwile ODWOLANE! Podobno caly tour ma pauzowac przez 6 tygodni.
---> Odwolanie IW bylo znakiem, w ktora strone to pojdzie. Zamykamy wszystko.
---> 6 tygodni to niby do 23.04, ale mozna wyjsc z zalozenia, ze Madryt i Paryz tez sie nie odbeda, Rzym na pewno nie, a zatem caly sezon maczki sie nie odbedzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hippekk

Okres 6-ciu tygodni sugeruje odgórne założenie, że nastąpi naturalne wygaszenie wirusa (przynajmniej w tym sezonie). Być może takie informacje poszły do decydentów ze strony WHO. Niepokojące są jednak nowe ustalenia przekazane prosto z Chin. Jeden punkt konkretnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Nie będzie tak szybkiego wygaszenia. W tej chwili Europa idzie eksponencjalnie w górę. Mówi się wśród wirusologów, że dzisiejsze infekcje to zgony za miesiąc. Chiny zmieniają taktykę o 180 stopni. Teraz twierdzą że one wyciszyły (zapewne dużo w tym tricków), a jeśli się pojawią nowe fale (bo muszą się pojawić po otwarciu regionu Wuhan), to będą twierdzić, że tę drugą falę Włosi i Europejczycy spowodowali. Robione są listy pasażerów lotniczych. Takie są już sygnały stamtąd. Zresztą kto jeszcze teraz lata do Chin, sam sobie winien. Liczba prawdziwych zakażeń jest tam o wiele wyższa niż podawana.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
hippekk

Zgodziłem się z Tobą co do tego, że liczba osób zainfekowanych jest wyższa (znacznie wyższa) od stwierdzonych przypadków. Spytałem o możliwy mnożnik. Odniosłem się także do danych o bezobjawowym przebiegu infekcji oraz do danych z Chin. Spytałem Cię też, czy wychwyciłeś pewną niepokojącą informację zawartą w chińskim raporcie, która może wiele wyjaśnić (w kwestii skali podjętych działań).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hippekk

Nie, nie to. Nawiązałem do tego, o czym pisałem wcześniej - o podobnym modelu. I jest jeden punkt, który sugeruje kierunek, w jakim może pójść mutacja (tak, jak w przypadku h.), zapewne w kolejnym sezonie. Myślę, że tego boi się WHO.

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

a ok, chodzi o to co pisałeś, że h. w drugim rzucie kosiła młodych ludzi w pełni sił... czyli ten rzut to jakby tylko lekki test samego wirusa, by potem dać czadu w scenariuszu x... scenariusz możliwy, oczywiście...

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Btw wbrew pozorom oba scenariusze się wcale nie wykluczją: hodowlany i mutacyjny ;) TO by jak najbardziej tłumaczyło obecne działania państw pozaazjatyckich że tak to określę

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.