Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

motylek...

czasami robisz to z wdziękiem czasami bez;)
Ty to potrafisz Fazzziku.....lekuchno hihi;)
Szaki niby zawsze nie chce, ale to silniejsze od niego...., a ja pomijam....do czasu, jak już czytać nie mogę jego makreli itp;)
Robi się nieciekawie.....nawet lekarze wystraszeni:(
Fazzziku....dwa tygodnie bez wyjścia przeżyję, ale ile można makaronów jeść....., choć makaronowa jestem bardzo hihi:)
Noooooo strach się bać....to już nie żarty!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Dzień dobry eM;))) przechytrzyłem system... u fryzjera byłem. Nawet w Lidlu makaronu "włoskiego"!!! nakupiłem i ryżu chińskiego!!! jestem kompletnie nieodpowiedzialny;] Obskoczyłem ryneczek i nakupiłem wszelkich dóbr... mogie siedzieć na chacie. Ino kosza nam zawiesili... nie tęgo. Trochu się robi niekomfortowo, trochu straszno i już nie śmieszno. Już nie przelewki. Trza się po prostu pilnować. Ale z Szakim to lubicie jak sobie podokuczacie;) Pojechałem z Córą po podręcznik do szkoły a tam karetka na kogucie i wyprowadzają nauczycielkę zamaskowaną. Przestraszyła się i chyba coś do niej dotarło. Ufaj i sprawdzaj... wiadomości trzeba sprawdzać (najlepiej w kilku źródłach) i kierować się zdrowym rozsądkiem. I bez paniki... póki co;) Miłego eM;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
motylek...

Ooooo Fazzziku......może nowy przypadek będzie w ZG!:(
Ja już od ponad trzech tygodni mówiłam znajomym, to sobie heheszkowali ze mnie:
Znajomy anestezjolog już wtedy kazał się przygotowywać.
Nawet Trump boi się Europy hihi.....co to się dzieje, co się dzieje;)
Tam w szpitalach też brak maseczek....i też popłoch się zrobił....z pierwszej ręki wiem.
Co do kosza...kiepsko grać bez publiki, współczuję takiej gry;)
Fazzziku....będziemy czytać, seriale oglądać....a czeka na mnie kilka nieprzeczytanych;)
Nie kichaj i unikaj kichających....bo kto mnie będzie tu rozbawiał.....pamiętaj pilnuj się:)
Ps.To Szaki mi bardziej dokucza, niż ja jemu hihi;)
Ja sieeeeeeeem tylko odgryzam....czasami;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Tego nie wiem. Może dmuchają na zimne a może miała jakieś objawy. Efekt, Córa nie weszła do budynku:] Z tymi sprawami to nigdy do końca nie wiadomo jak się mają. Jednym zależy by nie wywołać paniki, drugim wprost przeciwnie. Jedno jest pewne: nikt nikogo nie zwalnia z myślenia. I nie ma co pchać łap tam gdzie mogą je przytrzasnąć. Nie wiem tylko czy te dwa tygodnie sprawę załatwią... czy tylko obaczymy co dalej. Mamy w końcu fachowców i świat też daje rozwiązania. Po prostu trzeba patrzeć jak inni do tego podchodzą i wyciągać wnioski. Nie ma co mędrkować tylko trza być ostrożnym. Co do kosza to się Cukrzyki wywinęły. Nie wiem czym to zaskutkuje bo nam się zrobi taka kumulacja, że chytre plany mogą spalić na panewce. Anwil pewnie zadowolony bo się podkuruje. Mówiąc szczerze nie wiem co z tego wyniknie a mamy historycznie taką pozycję, że chyba jeszcze takiej nie mieliśmy. Niemniej zdrowie najważniejsze... zresztą reguły tyczą wszystkich. A Misio ma być na sportowo a nie stolikowo. Obyśmy tylko zugu nie stracili bo takie zawieszenie na ten moment to chyba tylko Anwil zadowala. Ma wygrać najlepszy i wtedy będzie ceniony. Co Ci będę gadał wiele ... kto się czubi, ten...;))) Tylko jak się odgryzasz to nie do kości zostaw trochę;)

| Odpowiedz
blokuj
motylek...

Tylko jak się odgryzasz to nie do kości zostaw trochę;)
Zawsze mnie rozbawisz:)))
Fazzziku w tej sytuacji.....rozum przede wszystkim....o tę koronę mi chodzi! Polacy zawsze napinają mięśnie, a teraz jeszcze zbagatelizowali....tu nie o panike chodzi, tylko o rozsądek....takie jest moje zdanie, a już heheszkowanie, to w ogóle......, a net pełen buńczucznych i wszystkowiedzących;)
Zobaczysz....jeszcze nam stan wyjątkowy wprowadzą!
Co do kosza.....to nie wiem, albo nam to wyjdzie na dobre, albo nas pogrąży.....świat staje na głowie....z powodu tej korony;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Dzień dobry eM;) rozum zawsze najważniejszy... ważne by inni za nas nie myśleli. JJ przemówił... mocna rzecz. Znajdź było na stronie basketzg. Skutki wirusa trudne do przewidzenia, sytuacja dynamiczna i różne scenariusze można usłyszeć... obyśmy zdrowi byli;) eM staram się nie o polityce Tutaj. Nie ma co udawać, że jesteśmy wyspą... poza tym nawet gdybyśmy byli to i tak za późno. Trzeba być roztropnym i nie uważać się za "nieśmiertelnego". Ludzie niby wiedzą, media bębnią na okrągło a widzę takie obrazki, że koło na czole wypada malować co poniektórym. Niektórzy to chyba nie widzą granic pomiędzy światem realnym a wirtualnym;] Ważne, że fryzjera mamy odhaczonego, mąka, makaron... można siedzieć na de;) Na ten moment chyba to najrozsądniejsze... Miłego;)

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Gratuluje Dziczko;))) Będzie piekło niektórych... ale sakramentalne "było grać i być pierwszym";) Nie jest to najpiękniejszy koniec sezonu ale skoro sytuacja jest taka a nie inna to trzeba było to zakończyć... Pan Tabak był gotowy i na taką okoliczność;) ZAAASTAL!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
motylek...

Tego nikt nie przewidział....wyższa konieczność z dobrym zakończeniem dla Stelmetu:)
Domyślam się, jak czują się inni, ale na naszym miejscu też by się cieszyli i odpierali ataki hihi;)
Dzień dobry szczęśliwy Zastalowcu:)
Ps.Jak tam w zamknięciu? Przestrzegasz? Uważaj, bo podobno wysyp kleszczy.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
fazzzi

Dzień dobry eM;) teraz będzie zmasowany atak deprecjonowania Misia;) Nie o to chodzi, że on "niekomletny". Bo jaki ma być w takiej sytuacji? Trzeba przyjąć do wiadomości co się dzieje na świecie i uznać sezon za zakończony. Wiem, że są napięcia poniżej co do kolejności w tabeli. Na szczęście Stelmet jest poza tym bo ma przewagę kompensującą wszelkie żale. Wiadomo, że Anwil i Cukry będzie piekło. Anwil mógłby historycznie nas przegonić w klasyfikacji bo ma 3 Misie i worek sreber... a Tu Stelmet dostał piątego... no uciekliśmy z peletonu;) Pewnie, że satysfakcja niepełna. Niemniej trzeba po prostu widzieć to inaczej... to co za oknem zaczyna przerażać i niemądre byłoby kontynuowanie gry. Skoro tak a tyczy to WSZYSTKICH to jedynym rozwiązaniem jest uznanie tabeli. Było grane i niech teraz nie ściemniają, że w PO by pokazali... może by pokazali a może im by Śląsk np. pokazał;) Nie takie wianki w lidze były a Anwil to powinien pamiętać tylko oni wolą rozpamiętywać jak Stelmet pokonali (ale już nie pamiętają jak "chory wewnętrznie" był Stelmet). To nie nadzwyczajna myśl Igora spowodowała, że Stelmet stanął przy prowadzeniu Dzików +18 bodajże. Nie mieliśmy ducha walki i gdy pojawiły się kłopoty to ktoś to wykorzystał (niech to będzie "palec boży" by było im milej). Wygrali, pogratulowaliśmy im i żyje się dalej. Włocławek to specyficzne miejsce i ten kosz wraz z halą pełni rolę kościoła za który dają się pokroić. Stąd wiele niekontrolowanej agresji u niektórych którzy uważają, że istnieją tylko oni. Cóż w tym dziwnym sezonie nie udało im się tego udowodnić. Niech się cieszą z brązu bo i tego mogło nie być w PO;) Żartuję sobie... byli głównym faworytem ale też mieli wpadki i sami sobie są winni dlaczego są tam a nie na pierwszym miejscu. Zresztą w BCL furory nie zrobili a mieli zrobić;) Toruń by nie sprawić Szakiemu przykrości też nie poszalał ale za to jako jedyni mają korzystny bilans z nami... a miał być rewanż w CRS-sie. Nie tą razą. Generalnie nie wiadomo co dalej skoro sezon zamknięty. Trza budować nowy zespół i za wszelką cenę przytrzymać Tabaka bo pokazał, że wie co robi i jest godny zaufania. Kilku się sprawdziło i warto by przedłużyć kontrakty ale co z tego będzie to nie wiadomo bo i też grali w VTB po to by się "pokazać"... więc mogli być zauważeni i zostaną wyłowieni. Obaczymy. Na ten moment to o zdrowie trzeba zadbać... to mówisz, że na "żółwia" siedzisz? Kołdra na głowie i wanna na grzbiecie?;) Nie łażę do lasu... choć dzisiaj byłem zakupy zrobić bo to nie wiadomo co za armagiedon z tego będzie. Apokaliptyczne pustki w lidlu... wpuszczają po kilka osób... ale jak trzeba to trzeba. Tłumów nie stwierdziłem... zaliczyłem ryneczek i mogę się zaszyć w domu... no taki raport o stanie świata;) Trzymaj się w ZDROWIU!;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.