Wątek dotyczący artykułu

Jest decyzja: Koniec sezonu w EBL! Stelmet Enea BC mistrzem Polski!

Zarząd Polskiej Ligi Koszykówki - po rozmowach z przedstawicielami klubów - podjął decyzję o zakończeniu sezonu 2019/2020, wraz z klasyfikacją miejsc. Nowym mistrzem Polski został Stelmet Enea BC. Na podium: Start i Anwil. Nikt z ligi nie spada.

przeczytaj cały artykuł


fazzzi

@peyo: Tak w łeb zachodzę... skoro takie słodkie orły jesteście dlaczego tak nisko w tabeli? 22 kolejki rozegrały drużyny. Zapytaj kogoś kumatego dlaczego macie 20. Nikt nie twierdzi, że sezon był normalny. Został nagle z wiadomych powodów zakończony. Dotąd wszyscy grali na takich samych warunkach. Przyjmij do wiadomości, że zagrożenie jest zbyt duże by ciągnąć to dalej. Skoro tak postanowiono to decyduje tabela... Stelmet nie kalkulował tylko grał. Na tyle dobrze, że skończył jako MP.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Henryk

@peyo: Krótko żyjesz i pewnie nie pamiętasz ostatniego meczu Finałowego Torunian, kiedy to o Tytuł Majstra w 2017 Roku, przegraliście w Zielonej Górze właśnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.