Wątek dotyczący artykułu

EBL. Jest piąte złoto, ale Stelmet Enea BC wygrał dużo więcej (komentarz)

Do momentu ogłoszenia zakończenia rozgrywek Stelmet Enea BC był zdecydowanie najlepszym zespołem w Energa Basket Lidze. Przyznane złoto cieszy, ale większym powodem do radości jest zbudowanie fundamentów pod odzyskanie zaufania w środowisku.

przeczytaj cały artykuł

Olson_ZG

Moze to idiotyczne co powiem ale przegrany mecz Zastalu - czy w VTB czy w PLK - nie generowal zlego stanu samopoczucia czy zmartwienia w mojej lepetynie, tak jak to mialo miejsce we wczesniejszych sezonach. A dlaczego? Bo wiedzialem ze bledy zostana kompletnie wyeliminowane na kolejne spotkania a dryzyna stanie sie mocniejsza. Mysle ze Zastal w swoim konsekwentny, madrym graniu z ogromna nuta zespolowosci zyskal spowrotem stacone dusze kibicow na kolejny sezon. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
m1984

@Olson_ZG: byłem na pierwszym meczu Stelmetu w VTB gdzie nic nie wchodziło i była porażka z Zenitem - byłby gwizdy i smiechy. Wtedy wątpiłem w dobry występ w VTB i nawet play offy w EBL wydawałby się sukcesem. Dzisiaj dzięki małym krokom, konsekwentnej grze mamy Mistrza. Anwil miał rozkapryszone gwiazdy, PCT pecha z kontuzjami, Arka nierówną formę a Stelmetem grał stabilnie, z lekkością i radością z gry. Nie wiedziałem tego od kilku sezonów w ZG i żałuję braku PO, bo naprawdę byłaby szansa na złoto w pełnym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koop

@Olson_ZG: Masz rację. W tym sezonie czekałem na kolejne mecze Zastalu nie tylko dlatego, że to Zastal, ale dlatego, że spodziewałem się fajnego grania. Tak, w przegranych meczach liczyłem wstecz niewrzucone spod obręczy czy spudłowane wolne, głupie straty... ale kilka minut potem wzruszałem ramionami. Chłopaki grali i chcieli wygrywać. I o to w końcu chodzi...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.