Dyskusja

motylek...

przejdź na stronę użytkownika

motylek...

"Polak jest olbrzym, ale człowiek w Polaku jest karzeł. Jesteśmy karykatury i śmiech olbrzymi. Słońce nad Polakiem wstawa, ale zasłania oczy nad człowiekiem."
C.K. Norwid

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fazzzi

Dzień dobry eM;)....... hmmm "grubo", że tak powiem i dodam, że nie wiem a propos czego takie zagajenie. Nie traktuj tego jako zachętę do dyskusji. Staram się wyciszyć i nie wkręcać w politykę ku czemu jak mniemam prowokujesz. Chciałbym, byśmy "pięknie" się różnili jeżeli to możliwe. Pewnie każdy z nas w kim innym widzi "karła" i na tym poprzestanę by być w zgodzie z powyższą deklaracją. Jeżeli mogę coś sugerować to życzę Ci zdolności wyciszenia się od głosów zewnętrznych (wszelakich i nie chcę ich definiować) które tylko czynią szum w sercu i głowie. Dostajemy Czas na wyjście na Pustynię i próbę odbudowania Relacji z Nim. Z całego skruszonego serca Życzę Ci tego Czasu by był oczyszczający. Pomimo trudów i lęków jakie niesie, głęboko w to wierzę, że jest To po coś. Paradoksalnie to dobra okazja by się wyłączyć i skłonić serce do skruchy. Wybacz ten osobisty ton ale Każdy tego potrzebuje. Nigdy nie wiemy czy to Wezwanie do nas nie jest ostatnim... eM by nie przynudzać Życzę Ci dobrze Przeżytych Świąt. Gdy będą Dobrze Przeżyte z pewnością przyniosą Dobre Owoce. Człowiek wszystko chce dotknąć, zrozumieć, nazwać... a bramą jest On. Oby te Święta były Błogosławione dla Ciebie i przyniosły Prawdziwy Pokój w sercu. Trzymaj się w Zdrowiu;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Drogi Mtylku...Marzenko:)*
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Z okazji imienin(jedynych takich w całym roku)
przyjmij życzenia szczere i serdeczne długich lat życia
przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności
ludzkiej przyjaźni i życzliwości.
Dni pełnych słońca i radości oraz tego co miłe i najpiękniejsze:)***

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
motylek...

Dziękuję Szaki:)***
Zrobiłeś mi pzyjemność:) Miło, że pamiętałeś:)*
Trudne mamy czasy....nie dość, że tak ogólnie w kraju, to też na SF wszystko się rozjeżdżą....tym bardziej doceniam:)
Trzymaj się biegaczu....pomimo i na przekór:)
Cmok, cmok, cmok:)*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
ֆzαкαlucћ jcnm

Miło, że się pojawiłaś Motylku...dałaś znak życia:)))
Jak mogłem zapomnieć, z Marzenką to "tylko raz" w roku w roku się świętuje(przynajmniej pomylić nie można i nie trzeba strzelać), ale za to jak się świętuje...rarytasik ;)
Dużo zdrówka i się nie przejmuj, wszystko kiedyś mija :)***

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.