Dyskusja

-nutka-

przejdź na stronę użytkownika

Nίghtmare

"o wiele prościej jest usunąć komentarz" - Masz rację, ale ja jestem starej daty i ciągle mi się wydaje, że taka postawa jak moja przekona (nawróci ;) ) tych którzy akceptują chamstwo i prostactwo dziennikarskie, ponieważ kiedyś to się udało. Niestety teraz to wraca a nawet należy stwierdzić, że powtarza się dawny scenariusz i cenzura wypowiedzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-nutka-

Też jestem "starej daty", bo i dość stara jestem;) I ośmielę się stwierdzić, że nie tylko cenzura rodem z PRL-u "wraca", ale już wróciła...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

Wierzyć mi się nie chce, że potrafisz pisać "po polskiemu" ;)
Siedzę na tym forum od początków SF, ale dopiero na tej tablicy piszesz jak człowiek.
Wcześniej musiałam cię blokować, bo nie dało się czytać tego co w "bulach" rodziłeś ;)

| Odpowiedz
blokuj
-nutka-

Witam Arleto:)
A ja Ciebie nigdy nie widziałam, widocznie faktycznie mnie blokowałaś, a zdjęcie zauważyłam z tablicy "kibice", jest super:)
Mniemam, że mnie z kimś pomyliłaś, musiała tu być inna "nutka, bo mi nicka nie chciało przyjąć, stąd myślniki przed i po. Nie mam zielonego pojęcia, kto przede mną "rodził w bulach". Już sam fakt, że napisałaś "rodziłeś" mnie zdziwił, bo jestem od zawsze kobietą;)
Pozdrawiam i tylko pozytywnych wrażeń na forum życzę:)

| Odpowiedz
blokuj
Arletta

Nuteczko, źle odczytałaś ten komentarz, bo on był skierowany do Nightmara a nie do Ciebie :) Wejdź na swoją tablicę, a przekonasz się o tym ;)
Mój nick przez ostatnie 6 lat, to Czarna Wdowa :)

| Odpowiedz
blokuj
-nutka-

No fakt:) Odpisywałam z kokpitu i nie dało się tego zauważyć..
Nightmare piszący jako "przedszkolak muchomorek" faktycznie był irytujący, ale miał jeszcze dwa inne konta, stąd wiedziałam, że potrafi poprawnie się wypowiedzieć a i wiedzę też posiada:)

| Odpowiedz
blokuj
Arletta

Gdybyś widziała co pisał na początku swojej "działalności" na tym forum, to by Ci szczęka opadła :) TOTALNA ŻENADA...możesz mi wierzyć :)

| Odpowiedz
blokuj
-nutka-

Nie mam powodu żeby nie wierzyć, on ogólnie jest taki "czepliwy", jeśli coś lub ktoś jest nie po jego myśli;) Ale ludzie różni są, temu jest urozmaicenie:)

| Odpowiedz
blokuj
Arletta

Różnorodność jest fajna, ale jego wulgarnych komentarzy nie dało się czytać. Ostatnio zauważyłam, że trochę zmienił narrację ;)

| Odpowiedz
blokuj
-nutka-

Można powiedzieć, że "sporządniał", choć chyba nie używa już tego konta, teraz udziela się na forach jako "Ela", rozpoznałam po stylu pisania, bo to trudno jest u siebie zmienić;)

| Odpowiedz
blokuj
Arletta

Ja ostatnio "wypadłam z obiegu" , bo wszyscy starzy znajomi, którzy posiadali wiedzę o żużlu opuścili to forum, dlatego nie śledzę wnikliwie tego co tu się pisze.. Moim zdaniem stare SyFy już nie istnieją.....a szkoda, bo bywało tu bardzo zabawnie ;)

| Odpowiedz
blokuj
-nutka-

Zgadzam się. Czytam SF mnóstwo lat, tylko "żużel", choć nie miałam tutaj konta. Kiedyś nie dało się przeczytać połowy postów kibiców, choć były bardzo interesujące, teraz są do ogarnięcia w ciągu godziny, może dwóch. Pismaki piszą dla samego pisania a raczej dla klików, ciągle ten sam magiel poza sezonem. Szkoda gadać...

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.