Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Nicki Pedersen może zrezygnować z PGE Ekstraligi!

PGE Ekstraliga w sezonie 2020 bez Nickiego Pedersena? To bardzo prawdopodobne. Duńczyk nie zamierza ścigać się za mniejsze pieniądze, niż miał zapisane w kontrakcie.

przeczytaj cały artykuł


Rotmistrz79

Raczej spodziewane, że Pedersen czy Emil za wynegocjonowane przez Cegielskiego stawki nie pojadą. Info od Nickiego czy wypowiedź Emila to jasny znak jak dla mnie, do rozpoczecia negocjacji. Najpierw Emil, teraz Nicki,,,,,bedziemy mieli wiecej takich ekhm wypowiedzi. Nicki sie dorobil przez te lata, wiec... wiadomo, ze te stawki są dla nich male, po tym do jakich przyzwyczaili ich polscy prezesi. Jak dla mnie to taki szantaż, do 7 maja prezesi musza przeanalizować ile moga dolozyc i czy warto szukać. Teraz tez redaktorzy mają szanse coś pisać przynajmniej. Wiele rzeczy to zwykle przemyślenia redaktorow. Jednak jezeli spadki beda zamrozone, to by wlasnie prezesi mieli argument w ręcę, nie chcesz, to nie. Tak sila GKMu traci. No coz pozyjemy zobaczymy. Kasa musi zgadzać gwiazdorom, a GKM pod rządami obecnych prezesów, nie dawał więcej jak ma, więc niech sie trzymają tej zasady

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrus

@Rotmistrz79: Zobaczymy czy oni jeszcze nie wymiękną. Jak mówi stare powiedzenie: "Lepszy rydz niż nic". Oni na razie się targują, ale moim zdaniem pojadą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.