Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Arletta

Dawno nikt Ci tu nie śmiecił, więc postanowiłam zrobić to ja :P
Nie czuj się zobowiązany żeby mi odpowiadać :)
Pozdrawiam cieplutko :*

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

A to miła niespodzianka i do tego jeden z moich ulubionych Depechów, no i ten tekst! Dzięki! To miło, że jeszcze o mnie pamiętasz ;)
>>> a btw ten Twój stary mejl to jeszcze działa, czy w ogóle już mejli nie używasz? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

Ten adres to był taki "fejsbukowy". Dawno tam nie zaglądałam. Dzisiaj może tam zaglądnę i sprawdzę czy jest aktywny.
Aha, o Tobie nie da się zapomnieć, jakby nie było to trochę Cię "poczarowałam " ;P

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Spoko, przecież nie nalegam na żaden kontakt mejlowy. Pewnie masz tam coś lepszego do roboty niż zajmować się bajkoznastwem ;P :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arletta

Eeee, teraz kiedy zachowałam się jak ekshibicjonistka to nie będzie już takie ciekawe i zabawne :P
Z drugiej strony, to forum (SF) już nie istnieje. Teraz tu tylko hula wiatr i od czasu do czasu zabłądzą tu "niedobitki".
>>> Wchodząc na to forum słyszę tylko piosenkę A Jantar, "Nic nie może przecież wiecznie trwać " :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ale wiesz, biorąc pod uwagę, że w tenisie światowym dzieje się ZERO, to tu i tak szalona frekwencja u nas ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Arletta

Wczoraj rozmawiałam na ten temat z Tiną. Ona stwierdziła, że to już koniec forum tenisowego, a w innych forach siebie nie widzi.
Ja jeszcze trochę przyglądnę się forum żużlowemu, a potem udam się w nicość ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Trudno gadac o tenisie, skoro tenisa nie ma, musimy poczekac, kiedy wreszcie cos sie ruszy, poza jakimis meczami siostr Swiatek ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Arletta

Oczywiście, że Go pozdrowiłam, i nawet podpisałam listę poparcia :)
Nawiasem mówiąc Tarnów był dzisiaj najcieplejszym miastem w Polsce i nie tylko. To nasze uczucia go tak rozpaliły :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Pσtter

Tak inteligentne i przebojowe kobiety, jak Tina i Arlecia, na pewno lokują uczucia tylko w trafionych inwestycjach. ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tina.

Potterek utknął przed mostem na Dunajcu (zjazd z autostrady), który pisiorki nam zamknęli na kilka lat. Pewnie nie domyślił się że do Tarnowa można wjechać również od innych stron ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Tina.

Dla Ciebie Arlettko, moja barwna ptaszyno..... żebyś nie myślała, że nie pamiętam o Tobie......też coś mam ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Gdybym nie skorzystała z okazji żeby "na żywo" zobaczyć tego przystojniaka, to do końca życia bym sobie tego nie darowała ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Nie wiedziałem, że praktycznie pochodzi "korzennie" z Tarnowa i że tam u Was jego pradziadek licea żeńskie zakładał czy zdaje się był długoletnim dyrektorem jednego z nich, piękne rodzinne tradycje :)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

To się zgadza. Jego pradziadek był dyrektorem I LO, czyli jak sama nazwa wskazuje jest pierwszego założonego Liceum w Tarnowie. Oprócz Rynku to właśnie przed tą szkołą był Jego briefing prasowy :)
Teraz sam widzisz jakie osobowości (np. ja) pochodzą z Tarnowa. Poczytaj jeszcze o polskim Edisonie, Janie Szczepaniku...o Józefie Bemie nie wspomnę ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Tak, jestem pod wrażeniem tych tarnowskich osobistości ;D Naprawdę, pluję sobie w brodę, że tyle razy byłem w Krakowie i nawet w Rzeszowie, a Tarnów nadal mam niezaliczony ;) Chyba naprawdę wiele straciłem ;D
>>> A tymczasem 471 822 podpisy, powinien te pół miliona do jutra zrobić ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Powinieneś żałować, że nie zaglądnąłeś do Tarnowa, bo już wielu ekspertów określiło to miasto Perełką Renesansu. Możesz mi wierzyć, że stare miasto, a przede wszystkim Rynek, jest jednym z najładniejszych w kraju.
Jak już do nas zaglądniesz, to nie rozglądaj się za dziewczynami, ale podziwiaj zabudowę ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Ale dlaczego mam się nie rozglądać za tarnowskimi dziewczynami, a jedynie podziwiać "zabudowę"??? ;) To mi musisz wytłumaczyć, mam trzymać głowę cały czas skierowaną na dachy i krużganki? W końcu zderzę się z jakąś laską, nabiję sobie guza, albo wpadnę w jakiś kanał i jeszcze gorzej będzie ;)))

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Powody są dwa. W naszym mieście jest tyle pięknych dziewczyn, że mógłbyś dostać zawrotu głowy, a to mogłoby doprowadzić do wypadku. Po drugie byłabym zazdrosna, że inna tarnowianka, a nie ja, prowadzałaby się po mieście z takim przystojniakiem jak TY ! ;D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Przyznam, ze mnie mile zaskakuja Twoje posty, nie spodziewalem sie takich stwierdzen z Twojej strony, bardzo mnie one ciesza ;)
---> Zawsze milo wiedziec, ze gdzies na koncu Polski przebywa "bratnia dusza", no na pewno muzycznie i nie tylko ;)
---> Musze Ci podziekowac za to jakas fajna muza, troche tak "pode mnie", przynajmniej poczatek, bo w sumie "I am so very ugly" ;), ale nastepne zwrotki tekstu tez sa fajne, mam nadzieje ze Ci sie spodobaja, choc potem sie komplikuja troche, jak to czesto bywa w dobrym tekscie ;)
---> Enjoy! Ostatnia, najnowsza plyta Marka Lanegana to same klejnociki i pieciogwiazdkowce, jeden za drugim, nieslychanie wysoki poziom, polecam goraco! :)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

To trochę dziwne, że zaskakują Cię moje teksty. Przecież nigdy nie ukrywałam mojej sympatii do Ciebie. Jeżeli jeszcze tego nie wiesz, to podpowiem Ci, że bardzo lubię inteligentnych facetów :)
Mój rewanż muzyczny nie jest tak spektakularny jak Twój Mark, ale skoro lubię Jacka, to przyjmi to i nie marudź :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Widzę, że ja na fali Marka, a Ty Jacka. Rakonterzy ostatnio fajną płytę wydali, ten duet, który proponujesz, też bardzo ciekawy :) Tylko za trzecią solową Jacka poza jednym utworkiem nie przepadam, ale to były eksperymenty ;)
No dzięki za te komplementy, nigdy mi w tak krótkim czasie nikt takiej ilości nie zaaplikował, ale od inteligentnej kobiety przyjmuję je z przyjemnością :)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Bardzo lubię Rakontersów, bo ogólnie lubię muzykę "gitarową" :) Ta ich Help Us Stranger faktycznie jest fajna :).....Mnie z tej jego 3 płyty podoba się więcej "kawałków".

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No skoro tak, to lecimy dalej z Markiem. To już chyba zapodawałem (??? na pewno kiedyś Margit, nie wiem czy Tobie ;D), ale ponieważ jest to przynajmniej dla mnie JEDNO Z NAJLEPSZYCH NAGRAŃ LIVE EVER, to daję to jeszcze raz, a bardzo mi odpowiada ten tekścik, jak wiesz długo miałem w awacie wilka ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

P.S. Moze jeszcze dla rozluznienia jeszcze jedna starsza rzecz, oczywiscie w duecie Marka Lanegana z PJ Harvey, a jakze by moglo byc inaczej ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.