Dyskusja

KoronaMKS

przejdź na stronę użytkownika

Marianek07

Rzadko ostatnio bywam, bo rano i w południe jestem w domu a później wybywam i wracam przed północą dlatego jak wchodzę do Ciebie albo Oskiego to jest już po ptakach. Ruszy Filip liga i wszystko się ułoży. Do tego komputer nie jest moim życiem i mam mnóstwo innych zajęć. Sporo czytam, dużo oglądam programów historycznych i naukowych. Lubię to. Dlatego nie ma mnie często. Wszystko wróci razem z ligą. Z drugiej strony poziom wypowiedzi na forum dzięki kilku baranom zniesmacza i nie chce się tej jatki nawet śledzić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KoronaMKS

Dla nikogo poza Dzbanem komputer na forum nie jest życiem, ale po prostu powinni się wziąć za siebie i naprawić forum żeby działało jak dawniej, wtedy się dało znaleźć wszystkie wpisy czy normalnie usuwać i edytować, teraz rozpieprzyli to na całego...........

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.