Dyskusja

Arletta

przejdź na stronę użytkownika

Nίghtmare

Och jestem wzruszona(y) i zaniepokojona(y) za przenikliwość.
Ale muszę się zgodzić, rzeczywiście to trzeci nick (nigdy nie używałem(am) multikont. Jednak nie dla zmiany, ale z racji całkowitego usunięcia konta przez Sportowe "Fakty", jednak nie przez wulgarność (nawet Nightmare [proszę zwrócić uwagę na różnicę w pisowni] nie był wulgarny , ale zabawny - nie mam nic z nim wspólnego), ale przez pisanie prawdy i krytykę panów O H K, lub banów na miesięczny okres.
Jednak śmieszy mnie brak znajomości for internetowych. Użytkownicy - wszyscy czujemy się bezkarni w wypowiedziach ponieważ - to tylko "NET"!!!
Także nie spoglądamy na formę merytoryczną, która powinna być najważniejsza, pomimo żartobliwości moich postów, lub zawartej w farsie pointy (puenty). Nic nie poradzę na brak ... oczytania?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arletta

Faktycznie musiałam się pomylić. Ten niegrzeczny chłopczyk nie miał tak fajnej składni ;)
Przyczyną pomyłki może być to, że dawno nie śledziłam forum żużlowego.
Przepraszam za pomówienie
Pozdrawiam. CZARNA WDOWA. (taki był mój nick, kiedy jeszcze to forum miało sens istnienia)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.