Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wszystkie kluby 2. Ligi chcą jechać. Ustalono datę startu rozgrywek!

W czwartek odbyły się kolejne już konsultacje Głównej Komisji Sportu Żużlowego z klubami 2. Ligi Żużlowej. Jak informuje serwis polskizuzel.pl, działacze przekazali, że chcą przystąpić do rozgrywek w sezonie 2020.

przeczytaj cały artykuł

-STAN-

Tak się zastanawiam, gdy w jednym tygodniu obejrzę cztery mecze Ekstraligi, dwa lub cztery mecze Nice Ligi, czy będę miał jeszcze chęć na oglądanie drugiej ligi żużlowej. Jak transmisje drugiej ligi, to wg mnie tylko w telewizji regionalnej dla miejscowych kibiców. Przesyt transmisji nie powiększy widowni, bo niewiele rejonów w kraju tym sportem się interesuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nίghtmare

@-STAN-: Myślisz że nie ma zaiteresowania drugom ligom? bys siem zdziwił .. a paczonc na ciem to w kobylejgórze słabo z dopingiem ... he he

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-STAN-

@Nίghtmare: Widzisz tylko mnie jako gorzowianina nie interesuje mecz drużyny np z Krosna, czy Opola. Ja zawodników tych drużyn nie znam. Te mecze interesują kibiców miejscowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
kbk

@-STAN-: a znasz zawodnikow pilki noznej z barcelony,madrytu itd .......a mecze tez oglada gro osob. Sport sie liczy a nie jeden zawodnik

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-STAN-

Tylko jak napisałem, osiem meczy Ekstraligi i Nice Ligi w tygodniu to dla mnie dużo. Mnie już mecze drugiej ligi nie będą interesowały. To tylko mogą oglądać kibice z miast tych zespołów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
kbk

@-STAN-: podobnie mogli by stwierdzic kibice z Krosna czu Rzeszowa , co ich interesuje Gorzow czy Zielona . Dyscyplina jest wazna i ty jako tak aktywny kibic powinienes bardzo dobrze o tym wiedziec .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.