Wątek dotyczący artykułu

PKO Ekstraklasa. Vuković zaczepia Marciniaka. "Ten sędzia nie potrzebuje wiele, by podyktować karnego przeciwko Legii"

- Ten sędzia dużo nie potrzebuje, żeby dać karnego przeciwko Legii i nawet go nie sprawdzić - mówi po meczu z Piastem Gliwice (1:1) trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković. "Ten sędzia" to najlepszy polski arbiter - Szymon Marciniak.

przeczytaj cały artykuł

14MP 19PP

@jerrypl: Dwie żółte dla Rymaniaka ewidentne, było widać jak bezczelnie ciągnie za koszulkę. Powinien mieć tylko pretensje do siebie, że załatwił się w ciągu 2 minut. Karny był po ewidentnym faulu (choć i tak powinien VAR zobaczyć), ale nie powinno do niego dojść, bo kilka sekund wcześniej zawodnik Piasta wjechał bezczelnie nakładką, podręcznikową, ale Marciniak tego nie odgwizdał. To był jego największy błąd. No i oszczędzenie Wieteski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerrypl

@14MP 19PP: Druga dla Rymaniaka bardzo, bardzo wątpliwa. Wprawdzie widać było ciągnięcie w pierwszej fazie, ale potem Luquinhas normalnie biegł i przewrócił się w dalszej fazie akcji, cokolwiek nienaturalnie. Szukałem w powtórce jakiegoś kontaktu między nogami, ale go nie zauważyłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
14MP 19PP

@jerrypl: Luq nie udawał, że się przewraca, tylko miał już dosyć tego ciągnięcia za koszulkę i przestał biec, siadł na glebie z pretensjami do ślepego Marciniaka. Rymaniak kartkę dostał za uporczywe ciągnięcie za koszulkę, a nie za spowodowanie upadku.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.