Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Marek Grzyb: Zaliczenie wyniku? Może wtedy będzie trzeba trzasnąć drzwiami [WYWIAD]

- Co mi po tym, że sędzia został odsunięty? Punktów nie dostaliśmy, nasze położenie się nie poprawia, a ja mam dwóch zawodników w szpitalu. Powtórka tego meczu to minimum. Przecież liczy się duch sportu – mówi prezes Marek Grzyb z Moje Bermudy Stali.

przeczytaj cały artykuł

MarekGorzów

Skandaliczne traktowanie w tym sezonie spotkało naszą Staleczke. To co się wyrabia jest niepojęte a chodzę na żużel od wielu lat i czegoś takiego nie widziałem. Panie prezesie, to jawna spółdzielnia w ekstralidze, chcą nas spuścic i zabrać Bartka do Torunia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
królabbadon

@MarekGorzów: jawna spółdzielnia że w Gorzowie jedzie tylko Bartek a reszta wali padake i do tego z gościa korzystacie. A może ta spółdzielnia waszych zawodników przepłaciła? ha ha

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.