Wątek dotyczący artykułu

Wypadków rowerzystów mniej, ale ich liczba i bilans ofiar wciąż przeraża. "Zero zaufania do kierowców"

115 rowerzystów zginęło już w tym roku na polskich drogach. W starciu z samochodem cyklista nie ma większych szans. Potrzebna jest zatem rozwaga. - Zapomnijmy o słuchawkach na uszach i zero zaufania do kierowców aut - apeluje Czesław Lang.

przeczytaj cały artykuł

Maciej Worach

Po tym jak ludzie próbowali mnie zabić spychajac z drogi, albo spalinami ze starych diesli mając przy tym ubaw lub tez dymem z kominów, tak bo ludzie palą w piecach nawet w lato,często śmieciami grzejac wodę uzytkową kupiłem trenażer do szosówki a mtb jezdze po lesie. Wolę żyć. Dobrze ze w mojej okolicy mam takie warunki...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ablafaka

@Maciej Worach: Ja przerzuciłem się do lasu gdy rok temu kierowca połamał mi rękę podczas wyprzedzania. Po prostu w łokieć uderzył lusterkiem, przy sporej prędkości bo to było na prostej drodze poza miastem, gdy przyjechała policja jeszcze się wykłócał że ja widząc go powinienem zjechać na szutrowe pobocze, bo on ma pierwszeństwo a rowerem to sobie po polu mogę pojeździć. Nie wiedział co to półtora metra. Nie mówię nawet o tym, wystarczy metr. Sam jestem kierowcą ale szanuję rowerzystów, bo oni też są uczestnikami ruchu drogowego. Wystarczy aby rowerzystów traktować jak samochody a skończy się wszelka frustracja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.