Dyskusja

Tom.

przejdź na stronę użytkownika

Tom.

No jak tu sie nie wyrafinowac i nie wyalienowac w czasach takiej zarazy, ze ludzie pada jak muchy pod SIEKERA ;) Pasuje do tytulu ;) Enjoy, moj nr 1 obecnie ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Fajne! ;) Jakie wyciszanie??? Palermo leci, Praga, Iga leci do Stanów Szlema zrobić, Typerek wznawia działalność na USO, więc nie ma wyciszania Proszę Pani! ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

P.S: Dobra rzecz, ale przez 3 i pol minuty czekalem, zeby skonczyli to preludium na miare jakiejs suity 15 minutowej, potem wprowadzili wreszcie gitarke, a po 4 min ucichli nagle, troche rozwojowa muza, ale zapewne trzeba sie wsluchac pare razy i powiedziec sobie, ze chodzi wlasnie o to preludium ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tina.

Zachciało mi się przez pół Europy wracać do domu samochodem. Bożesz ty mój i po 14 godzinach w końcu zameldowałam się w domu.
Na temat muzyki napiszę coś jak trochę się ogarnę po podróży.
Dzięki za pozdrowienia :)
Nie daj się covidowi :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Co Ty? Ich akurat? To mamy jednak cos wspolnego, choc na szybszy rytm polecam to, z solowej szufladki samego Mistrza Radioheadu, tylko trzeba na "damage" uwazac ;)))))
---> Lecial w kroryms z tych wampirowych Twilightow z Pattinsonem i Stewart jako dobry podklad muzyczny ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No tak: dwaj tytani muzyki: Waters i Gilmour... duzo by pisac ;) Fajna muza, on jest swietnym muzykiem, a jednak jednego Watersowi zawsze brakuje: spiewu, bo glosu nie ma, tu wole Gilmoura ;) No i ma jeden plus: jakos lepiej sie zestarzal niz Gilmour ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tina.

Gitara Gilmoura brzmi ponadczasowo ! Głos mu się nie zmienił...Watersa słucham od niedawna...ale najlepiej brzmieli wspólnie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Tom.

P.S: I ten nastepny "staroc" jeszcze na dogrzewke i dogrywke, ale nie na wyciszenie! ;) Pozdro, trzymajta sie tam na kresach! ;))

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Night..

Już 2 lata jak opuściła to forum, więc mogłam zapomnieć
---
opusciła - mogłam..
Oj margit margit... znowu wpadka :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Tom.

już nie będzie ;) Jakiś czas się temu przyglądałem, no ale skoro znowu zaczyna stare śpiewki, nie wnoszące nic nowego, to niech to robi gdzieś indziej, ileż można o tym samym ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.